לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

חייגו עכשיו וקבלו מענה אדיב ומקצועי, או השאירו לנו פרטים לחזרה!

051-55-33-400

עו”ד ונוטריון אירנה פיין

תרגום נוטריוני מקצועי ללא שימוש בתוכנה שמבוצע ע”י הנוטריון באופן אישי

תרגום מסמכים מכל סוג באיכות גבוהה ובאחריות מלאה

ניסיון ומוניטין של למעלה מ-20 שנה

  נדל”ן ונוטריון

  תחום הנדל”ן הולך יד ביד עם שירותים נוטריונים נדרשים, גם בארץ וגם כאשר עסקאות הנדל”ן המתבצעות הן בחו”ל. בואו ננסה להבין חלק מהשירותים הנוטריונים להם נזקקים אנשים המבצעים עסקאות נדל”ן.

  ייפוי כח בלתי חוזר

  חלק כמעט וודאי במרבית עסקאות הנדל”ן כרוך בלקיחת הלוואת משכנתא מבנק למשכנתאות. הלוואת משכנתא אינה עניין של מה בכך עבור הבנק. כיוון שמדובר בסכום כסף גדול מאד ותקופת החזר ארוכה מאד, הבנק נוטל על עצמו סיכונים רבים במתן ההלוואה. אומרים שהנבואה ניתנה לשוטים ואף אחד לא יודע מה יקרה ביום המחרת, לא כל שכן בתקופה של שלושים שנים קדימה. אדם צעיר אשר לוקח הלוואת משכנתא יסיים להחזיר את הלוואה בשלבים שונים לחלוטין בחייו. ייתכן שבמהלך תקופה זו הוא יחליף מקום עבודה, יותר מפעם אחת, ייתכן שיעבור תקופות בהן יהיה מובטל מעבודה, ייתכן שיחלה או גרוע מזה, ייתכן שייקלע לצב כספי לא פשוט עקב משבר כזה או אחר. גם הדירה אותה רכש מועדת לתקלות: אולי תהיה שריפה או שהדירה תפגע ברעידת אדמה? לא פשוט.

  על מנת להגן על עצמו הבנק מציב תנאים וערבונות לקבלת ההלוואה. התנאי הראשון, לדוגמה, הוא רכישת ביטוח חיים ודירה. ביטוח החיים למשכנתא אינו בא להבטיח כי לאלו שנשארו לאחר מותו של בעל המשכנתא או אחד מהם יהיו את האמצעים להמשיך ולהתקיים, ביטוח זה בא להבטיח כי במקרה כזה הבנק יקבל את החזר הלוואת המשכנתא. כפועל יוצא, אם שני בני הזוג לקחו הלוואה, בן הזוג השני יהיה פטור מהמשך ההחזר במקרה בו בן זוגו נפטר – אך הדבר אומר מבחינתו ירידה בהוצאות, לא עלייה בהכנסות. ביטוח מבנה מבטיח את הבנק מפני מקרים אחרים – של שריפה או רעידת אדמה, לדוגמה. ערבון נוסף שהבנק מציב הוא שהדירה תהיה למעשה שייכת לבנק עד לאחר תום החזר ההלוואה – הדירה תהה ממושכנת לבנק. למרות שהדירה ממושכנת לבנק, הבנק אינו רשאי על דעת עצמו לבצע פעולות דוגמת מכירת הדירה אלא אם כן תנאים מסוימים מתקיימים, ובפרט – אלא אם כן הלווים אינם עומדים בתשלומי החזר הלוואת המשכנתא.

  על מנת שזה יקרה, כאשר לוקחים הלוואת משכנתא יש לחתום לבנק על ייפוי כח בלתי חוזר – ייפוי כח שהלווים אינם יכולים לבטל מרגע שחתמו עליו ועד שהתנאים המפורטים בייפוי הכח מולאו – קרי החזר ההלוואה. ייפוי כח שכזה ניתן לחתום עליו רק עם אישור נוטריוני.

  ייפוי כח לחברה מייצגת בחו”ל

  כאשר עסקי הנדל”ן הם עסקאות המתבצעות במדינה אחרת, גם אז יהיה צורך לחתום במרבית המקרים על ייפוי כח לחברה או האדם המבצעים את עסקאות הנדל”ן במדינות אחרות. ביצוע עסקאות נדל”ן, כיוון שמדובר במכירה וקנייה של נכסים יקרים במיוחד, דורשים ייפוי כח נוטריוני. במקרה הזה, כיוון שמדובר בעסקאות שהולכות להתבצע במדינה זרה יהיה גם צורך בתרגום ייפוי הכח הנוטריוני לשפה זרה וקבלת אישור נוטריוני בשפה תואמת.

  ייפוי כח לביצוע עסקאות נדל”ן בארץ

  לעתים יש מצבים בהם תרצו להשאיר מיופה כח בארץ לבצע עסקאות נדל”ן בשמכם. לדוגמה, אם משפחה יוצאת לרילוקיישן לתקופה לא ידועה, ייתכן וירצו להשכיר את דירתם שבארץ לתקופה מסוימת ואז למכור אותה. על מנת לעשות זאת יצטרכו במרבית המקרים להיעזר במיופה כח שנשאר בארץ על מנת שזה יטפל בכל הנוגע לפרטי העסקאות. ייפוי כח נוטריוני שכזה ניתן לקבל כשירות אצל נוטריון בארץ. ייפוי כח שכזה יכול לפרט מה מיופה הכח רשאי ואינו רשאי לעשות עם נכס הנדל”ן שנותר בארץ.

  משרדנו נותן שירותי נוטריון בשפות: תרגום נוטריוני באנגליתתרגום נוטריוני ברוסיתתרגום נוטריוני ספרדיתתרגום נוטריוני רומניתתרגום נוטריוני אוקראיניתתרגום נוטריוני צרפתית

  Leave a comment

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400
  Accessibility
  Call Now Buttonצלצלו עכשיו