נוטריון בגבעתיים

שירותי נוטריון בשפות: עברית, אנגלית, רומנית, רוסית, אוקראינית,צרפתית, ספרדית ועוד

 

כל שירותי נוטריון: אישור תרגומים, ייפוי כוח, אימות חתימה, תצהירים, הסכם ממון, צוואות ועוד

נוטריון בגבעתיים יכול לתת שירותים רבים בזמנים שונים. עבודתו של הנוטריון סובבת סביב מסמכים בעלי משמעות משפטית או בעלי תוקף רשמי כלשהו, לדוגמה תעודות ציבוריות. שירותי נוטריון נדרשים כאשר יש לתת אישור על פעולה שנעשתה על המסמך – למשל צילום של המסמך או תרגום שלו. שירות נוסף שנוטריון בגבעתיים מספק נוגע לאימות חתימות על מסמכים – לדוגמה על חוזים, ייפויי כח, הסכמי ממון טרום נישואין, צוואות וכדומה. נוסף על שירותים אלו, נוטריון יכול גם לספק שירותי העדה על מסמך סחיר או הוצאת תעודת חיים.

אישור צוואות על ידי נוטריון בגבעתיים

צוואה היא נושא חשוב – היא מעידה על רצונו של אדם מה יעשה עם רכושו לאחר מותו. החוק הישראלי מגדיר דרך ברירת מחדל לחלוקת הרכוש: חצי לבן או בת הזוג והחצי השני מחולק שווה בשווה בין ילדי הנפטר, אולם ישנם מקרים רבים בהם חלוקה זו אינה כה פשוטה או שרצונו של אדם שונה מדרך ברירת המחדל הקבועה בחוק.

קחו לדוגמה מקרה שבה לאדם היו כמה מערכות יחסים בחייו והוא שמר על קשר הדוק גם עם בני זוג מעברו. ייתכן וירצה לתת חלק מרכושו לאותם בני זוג מהעבר. ייתכן שיש לאדם ילדים שנזקקים יותר מאחרים והוא רוצה להוריש להם נתח גדול יותר מהרכוש שיותיר אחריו, או שאולי בן או בת הזוג הנוכחית הם חדשים בחייו והמוריש פוחד כי הילדים מהקשרים הקודמים יערערו על זכותו של בן או בת הזוג לקבל חצי מרכושו.

גם אם ברירת המחדל הקבועה בחוק תואמת את רצון המוריש, יש ייתרון בצוואה אשר מפשטת את ההליכים ומקצרת את הזמנים עד לחלוקת הרכוש.

ישנן דרכים רבות לרישום צוואה. הפשוטה בהן היא פשוט רישום הצוואה בכתב יד. הבעיה עם דרך זו היא שקל מאד לערער על צוואה כזו – החל מערעור טכני על הדרך שבו הצוואה נכתבה שאולי אינה תואמת במלואה את הפרטים הטכניים הנדרשים, דרך השאלה היכן הצוואה תשמר? אם היא, לדוגמה, תשמר בכספת הרי שיש צורך ליידע מישהו שאולי יישכח או שהצוואה לא תמצא כלל. גם אם יש אדם שאינו מרוצה מהחלוקה הוא עלול להעלים את הצוואה ורצון המוריש לא יבוא אז כלל לידי ביטוי.

ניתן גם לחתום על צוואה לפני עורך דין ובפני עדים – אולם אז יש למצוא עדים, וגם אז ניתן לערער על הצוואה בדרכים פשוטות למדי. הדרך הבטוחה ביותר להותיר צוואה ולדעת כי היא תיישב סכסוכים ולא תיצור אותם לאחר מותו של המוריש היא להשאיר מה שנקרא צוואה בידי הרשות: שופט, נוטריון או רשם הצוואות. במקרים אלו אין חובת שימוש בעדים, דבר המפשט את התהליך, והצוואה נשמר אצל רשם הצוואות ובטוחה על ליום בו יעשה בה שימוש.

נוטריון בגבעתיים יכול לאשר צוואות ולוודא כי הן נשמרות אצל רשם הצוואות בדומה לשופט, אך האווירה בה החתימה על הצוואה נעשית היא נוחה יותר ואין צורך בהמתנה משמעותית לתור בבית המשפט על מנת לקבל אישור של שופט לצוואה.

אימות חתימה על ייפוי כח על ידי נוטריון בגבעתיים

רכישת נדל”ן כרוכה לרב בלקיחת הלוואת משכנתא. בחלק מתהליך קבלת ההלוואה, על הלווה לחתום על ייפוי כח בלתי חוזר לבנק המשכנתאות, חתימה שיש לקבל עבורה אישור נוטריוני ויכולה להתבצע אצל נוטריון בגבעתיים בלבד. ייפוי כח נדרש לא רק לצורך לקיחת הלוואת משכנתא, גם אדם אשר, לדוגמה, נוסע לרילוקיישן לחו”ל או עובר ללמוד מספר שנים בחו”ל, טוב יעשה עם ישאיר בידי אדם קרוב ממשפחתו ייפוי כח כללי אשר יאפשר לאותו אדם לטפל בענייניו: להשכיר דירה שנשארה בארץ, לשלם חשבונות וכדומה.

משרדנו נותן שירותי נוטריון בשפות: תרגום נוטריוני באנגלית, תרגום נוטריוני ברוסית, תרגום נוטריוני ספרדית, תרגום נוטריוני רומנית, תרגום נוטריוני אוקראינית, תרגום נוטריוני צרפתית

?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

  מאיזו שפה לתרגם
  לשפה

  שילחו לנו את המסמכים

  Leave a comment

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400
  Accessibility
  Call Now Buttonצלצלו עכשיו