נוטריון ברחובות

שירותי נוטריון בשפות: עברית, אנגלית, רומנית, רוסית, אוקראינית,צרפתית, ספרדית ועוד

 

כל שירותי נוטריון: אישור תרגומים, ייפוי כוח, אימות חתימה, תצהירים, הסכם ממון, צוואות ועוד

עבודה מול נוטריון יכולה להתנהל באופנים וצורות שונות. חלק מהעבודה מתבצע במשרדי הנוטריון, לעתים ניתן לבצע עבודות במקום שאינו משרדי הנוטריון ויש גם שירותים אותם ניתן לקבל מנוטריון ברחובות אפילו בלי לצאת מהבית. אילו שירותים מקבלים איפה, ולמה חשוב לבחור בנוטריון שנח להגיע אליו?

אישור נכונות תרגום נוטריון ברחובות

שירות נפוץ אותו נוטריונים מעניקים הם שירותי תרגום נוטריוניים. שירותי תרגום נוטריונים נדרשים בכל עת בה יש להציג מסמכים או תעודות במדינה אחת הדוברת שפה מסוימת, למרות שאלו הונפקו במדינה אחרת בה השפה המקובלת היא שונה. לרב, יש צורך לתרגם ראשית את המסמך או התעודה לשפה המקומית, בתרגום נוטריוני שבו מקבלים אישור כי התרגום מדויק ומשקף נאמנה את המסמך או התעודה המקוריים. ישנן מדינות אשר יקבלו גם מסמכים ותעודות בשפה האנגלית, למרות שזו אינה השפה המקובלת בהן – לדוגמה קפריסין, דבר המקל מאד על ביצוע נישואים אזרחיים שם, לדוגמה.

אישור נכונות תרגום נוטריוני ניתן לקבל מנוטריון ברחובות או על ידי הגעה למשרדי הנוטריון והשארת התעודות והמסמכים המקוריים שם והגעה נוספת על מנת לאסוף את המסמכים ותרגומם ולקבל את האישור הנוטריוני הנדרש עבורם, אם או בלי חותמת אפוסטיל בהתאם לדרישה. במידה ומדובר על תעודות רשמיות ישראליות פשוטת יש אפשרות לסרוק בסריקה איכותית את התעודה ולשלוח לנוטריון ברחובות, אז ניתן לקבל את התרגום כולל האישור הנוטריוני באמצעות שליח בסיום העבודה.

אימות הסכם ממון טרום נישואין

כיוון שנוטריון ברחובות הוא גם עורך דין בעל רקע, ידע וניסיון בניסוח הסכמי ממון טרום נישואין ניתן לבצע את ההליך כולו של הכנת הסכם הממון וחתימה עליו אצל נוטריון ברחובות. תהליך עריכת הסכם הממון אינו לוקח פרק זמן קבוע ותלוי בגורמים רבים בינם הסיבוכים האפשריים (עסק מעורב, ילדים מקשרים קודמים, נכסים שאינם מאוזנים בין בני הזוג, בן או בת זוג שאינם אזרחי ישראל וכדומה), מהות וטיב הקשר בין בני הזוג, הכנה ותיאום ציפיות מראש שעשו בני הזוג לפני שהגיעו לנוטריון לעריכת ההסכם וכדומה. ההליך עצמו לרב מתרחש במשרדי הנוטריון ברחובות אולם תמורת תשלום נוסף יכול לקחת חלק גם במקום אחר לבחירת בני הזוג.

אישור צוואה בפני הרשות

ישנן דרכים שונות לערוך צוואה אך הדרך הבטוחה ביותר היא לערוך צוואה בפני הרשות: שופט, נוטריון או רשם הצוואות. אישור צוואה בפני שופט היא תהליך ממושך שכרוך בקביעת תור והגעה לבית המשפט, כך שדרך נוחה יותר להגיע לתוצאה זהה היא לערוך את הצוואה בפני נוטריון אשר שולח אותה לשמירה אצל רשם הצוואות. כמו בהסכמי ממון, גם כאן קיימת אפשרות שהנוטריון אשר מאשר את הצוואה יהיה גם העורך דין אשר מנסח אותה, וכמו במקרה של הסכם הממון גם כאן התיך עריכת הצוואה ייקח פרק זמן משתנה התלוי בכמות הנכסים המורשים, מורכבות מערכות היחסים בין החותם למוטבים וגם לאלו אשר הוצאו אל מחוץ לרשימת המוטבים, סוג הרצונות של המוריש והבנתו מראש של רצונותיו ומשמעותם. גם כאן אישור הצוואה יכול להיערך במשרדי נוטריון ברחובות או תמורת תשלום נוסף במקום אחר לבחירת הלקוח, לדוגמה בית החותם במידה והוא מרותק למיטתו.

חתימה על ייפוי כח או תצהיר משפטי

מתוקף תפקידו נוטריון ברחובות מבצע אימות חתימה על מסמכים שונים דוגמת ייפוי כח, תצהירים שונים או הסכמים. לרב, מקום ביצוע פעולות אלו יהיה משרדי נוטריון ברחובות. כאשר מדובר על כמות גדולה של אנשים הזקוקים לשירותים אלו, לעתים הנוטריון יגיע תמורת תשלום נוסף לריכוז בעלי צורך בשירותיו ליום מתן שירותי נוטריון מרוכזים.

משרדנו נותן שירותי נוטריון בשפות: תרגום נוטריוני באנגלית, תרגום נוטריוני ברוסית, תרגום נוטריוני ספרדית, תרגום נוטריוני רומנית, תרגום נוטריוני אוקראינית, תרגום נוטריוני צרפתית

?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

  מאיזו שפה לתרגם

  לשפה

  שילחו לנו את המסמכים


  Leave a comment

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400
  Accessibility
  Call Now Buttonצלצלו עכשיו