נוטריון ברעננה

שירותי נוטריון בשפות: עברית, אנגלית, רומנית, רוסית, אוקראינית,צרפתית, ספרדית ועוד

 

כל שירותי נוטריון: אישור תרגומים, ייפוי כוח, אימות חתימה, תצהירים, הסכם ממון, צוואות ועוד

שירותים נוטריונים נדרשים בשלבים שונים בחיים. קחו לדוגמה אדם הרוצה לנסוע ללמוד בחו”ל, נאמר באירופה. ישנן סיבות רבות ללמוד באירופה – בתי ספר משובחים לצד מחירי דיור סבירים, במידה ולאותו אדם גם יש אזרחות אירופאית אז מחירי הלימוד צונחים ולעתים אף ניתנים בחינם בתוספת מלגת קיום, אפשרות לטייל בכל רחבי אירופה ולהכיר מקרוב תרבויות נוספות, ללמוד על בוריין שפות זרות, להכיר אנשים ולשנות קצת ראש ואווירה. השלב הראשון, אם כן, ברצון ללמוד באירופה הוא לבדוק האם אותו אדם זכאי לאזרחות אירופאית.

שירותי נוטריון ברעננה לקבלת אזרחות אירופאית

ישנם רבים בארץ אשר זכאים לאזרחות אירופאית, לעתים מבלי להיות מודעים כלל לעניין. אם אחד ההורים, הסבים או הסבתות נולדו ברומניה, לדוגמה, או כאשר נולדו המקום בו נולדו היה תחת שליטה רומנית כמו חלקים באוקראינה או מולדביה, ככל הנראה זכאי לאזרחות רומנית. גם מי שהוא מצאצאי מגורשי ספרד יש לו סיכוי לקבל אזרחות אירופאית בדמות אזרחות ספרדית או פורטוגלית, ומי שהוריו והורי הוריו נולדו בצרפת, מרוקו, אלג’יר או טוניס ייתכן וזכאי לאזרחות אירופית בדמות אזרחות צרפתית.

לא משנה מאיפה הדרכון והאזרחות שמקבלים מבין מדינות אלו – כולן שייכות לאיחוד האירופי ולכן נחשבות כדרכון אירופאי. משמעות הדבר היא כבירה: אין מגבלה על מגורים, לימודים או עבודה בכל אחת ממדינות האיחוד, אין צורך בוויזות, גם לא לארה”ב, אפשרות לקבל תנאים מועדפים בלימודים הכוללים מלגות, מעונות וסבסוד שכר לימוד וכמובן אפשרות לעבוד תוך כדי הלימודים ללא הגבלה.

לא משנה מה הקשר והזיקה לקבלת דרכון אירופאי, הדרך אליו מתחילה באיסוף מסמכים. לרב, לא מספיק לאסוף מסמכים בארץ כגון תעודות לידה ונישואין – לרב יש צורך גם באיסוף מסמכים בחו”ל בקהילות המקומיות שנותרו שם וכדומה. האיסוף לרב מתבצע באמצעות אנשים המתמחים במציאת המסמכים הנדרשים. כדי שהם יוכלו לאסוף את המסמכים – יש לחתום על ייפוי כח נוטריוני בשפה המקובלת במדינה בה הם פועלים ולצורך כך דרוש – נוטריון ברעננה.

לאחר איסוף המסמכים ישנם מסמכים שמקורם בישראל – אותם יהיה צורך לתרגם בתרגום נוטריוני לשפה במדינה המיועדת ולהחתים אותם בחותמת אפוסטיל אשר תעניק תוקף בינלאומי לתרגומים.

כאשר כל המסמכים נמצאים, אפשר להמשיך בתהליך ולהגיש את הבקשה לקבלת האזרחות והדרכון האירופאי המיוחל.

שירותי נוטריון ברעננה לקבלה למוסד לימודים בחו”ל

אם השגתם אזרחות אירופאית הדרך סלולה, אם לא – תצטרכו להוציא ויזת סטודנט, רצוי עם אפשרות לעבודה חלקית. את זה תוכלו לעשות רק לאחר שנרשמתם ללימודים במוסד במדינה בה תרצו ללמוד – ולהירשם ניתן רק לאחר הקבלה ללימודים.

מוסדות הלימודים במדינות השונות יסתמכו על מסמכים ותעודות ולעתים גם על מבחני כניסה וראיונות. גם כאן נזדקק שוב לשירותי נוטריון ברעננה על מנת לתרגם תעודות המעידות על השכלה כגון תעודות בגרות או תואר, גיליונות ציונות, מכתבי המלצה ולעתים גם תעודות המעידות על פעילות נוספת, דוגמת התנדבות במד”א. כל התעודות הללו הונפקו בעברית בישראל ויצטרכו לעבור תרגום נוטריוני כולל חותמת אפוסטיל רלוונטית על מנת שיתקבלו על ידי מוסד הלימודים הנבחר.

לאחר הקבלה ללימודים ניתן להתחיל בהליכי קבלת וויזת סטודנט – אשר גם עבורה ייתכן ותזדקקו לשירותי תרגום נוטריוני של מסמכים שונים כגון תעודת לידה וכדומה.

שירותי נוטריון ברעננה לחוזרים מלימודים בחו”ל

אם כבר סיימתם את הלימודים בחו”ל ואתם מכוונים לחזור ארצה – גם אז קרוב לוודאי שתזדקקו לשירותי נוטריון ברעננה. כאן, תצטרכו לתרגם את התעודה וגיליון הציונים מהשפה המדוברת במדינה בה למדתם לעברית. תרגום נוטריוני שכזה יאפשר המשך לימודים בארץ (או במדינה אחרת ואז רצוי לתרגם את התעודה לאנגלית) וכן קבלת אישור עבודה מקצועי או מעבר בחינה בארץ, בהתאם למסלול הלימודים הנבחר.

משרדנו נותן שירותי נוטריון בשפות: תרגום נוטריוני באנגלית, תרגום נוטריוני ברוסית, תרגום נוטריוני ספרדית, תרגום נוטריוני רומנית, תרגום נוטריוני אוקראינית, תרגום נוטריוני צרפתית

?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

  מאיזו שפה לתרגם

  לשפה

  שילחו לנו את המסמכים


  Leave a comment

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400
  Accessibility
  צלצלו עכשיו 0515533400