נוטריון יבנה

שירותי נוטריון בשפות: עברית, אנגלית, רומנית, רוסית, אוקראינית,צרפתית, ספרדית ועוד

 

כל שירותי נוטריון: אישור תרגומים, ייפוי כוח, אימות חתימה, תצהירים, הסכם ממון, צוואות ועוד

נוטריון יבנה הוא מצרך נדרש כאשר יש צורך בשירותים נוטריוניים: תרגום נוטריוני של מסמכים או תעודות, אישור כי עותק של מסמך או תעודה מצולמים זה לתעודה או המסמך המקוריים, כאשר יש צורך באימות חתימה על מסמך, ייפוי כח או חוזה, כשרוצים לאשר צוואה או הסכם ממון טרום נישואים ועוד.

מי יכול להיות נוטריון ביבנה?

בישראל, נוטריונים הם עורכי דין בעלי ותק רב שמונו במיוחד להיות נוטריונים על ידי משרד המשפטים והמדינה. עורכי דין בעלי ותק מתאים יכולים להגיש בקשה לקבלת מינוי כנוטריון, אולם לא כולם יקבלו את המינוי. לפני שיוכלו לקבל את המינוי עליהם לעמוד בקריטריונים מסוימים. עליהם להוכיח יושרה ולעמוד בלימודים נוספים הנוגעים לעיסוקי הנוטריון. בסופו של דבר ועדה מתכנסת ודנה בכל הבקשות לקבלת מינוי כנוטריון והועדה מחליטה מי יקבל את המינוי ומי לא.

לפני שנוטריון יבנה יכול לתת שירותים עליו להצטייד בחותמת מיוחד של נוטריונים: חותמת לחץ ממתכת שעליה כתובה המילה נוטריון בשלוש שפות וכן את שמו וזהותו של הנוטריון. את דוגמת החותמת והחתימה של הנוטריון הממונה משאיר במשרד המשפטים על מנת שאלו יוכלו לוודא לעומת מאגר הנוטריונים שבידם כי מדובר בנוטריון שאכן קיבל מינוי מהמדינה. אפשרות כזו לוודא את זהותו וזכותו של הנוטריון להעניק אישורים נוטריוניים היא חיונית לצורך החתמת האישור בחותמת אפוסטיל אשר נותנת לאישור תוקף בינלאומי מול מדינות החתומות על אמנת האג 1961.

אילו שירותים נותן נוטריון יבנה?

נוטריון יבנה נותן מספר שירותים חיוניים:

 • תרגום נוטריוני של מסמכים ותעודות. במידה והתרגום מיועד למדינה זרה, חשוב לקבל את האישור בשפה אליה המסמך תורגם. בנוסף, יש להחתים את האישור בחותמת אפוסטיל ממשרד המשפטים.
 • אישור העתק זהה למקור המאפשר להשתמש בצילום של תעודה או מסמך כאילו היו המסמך או התעודה המקוריים.
 • אימות חתימה על מסמך משפטי דוגמת ייפוי כח, חוזה, הסכם וכדומה
 • קבלה ואימות תצהיר משפטי
 • אישור צוואה באופן המקביל לאישורה הצוואה על ידי בית המשפט
 • אימות הסכם ממון טרום חתונה – לאחר החתונה יש לקבל את אישור בית המשפט, במידה והאימות נערך לפני הנישואין ניתן לעשותו אצל נוטריון ולהימנע מתורי בית המשפט.
 • אישור שאדם חי במטרה לתת למדינה זרה עבור מי שמקבל קצבאות מהמדינה הזרה
 • העדת מסמך סחיר
 • עריכת מסמכים שקיבלו אישורים נוטריונים

כמה עולים שירותי נוטריון יבנה

לשירותי נוטריון יש תעריף קבוע המחייב את כלל הנוטריונים בארץ. נוטריון אינו רשאי לתת מחיר שונה מזה הנקוב בתעריף הנוטריונים – לא גבוה יותר וגם לא נמוך יותר. תעריף הנוטריונים המעודכן מפורסם אחת לשנה, לרב בתחילת השנה הלועזית. עדכון התעריף נעשה בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן.

מלבד התעריף הקבוע לכל אישור נוטריוני ישנן תוספות קבועות שגם הן מוגדרות בברור בתעריף הנוטריונים דוגמת קבלת שירות SOS בימי שבתון או לאחר שעות העבודה, קבלת שירות מחוץ למשרדי הלקוח או קבלת אישור נוטריוני בשפות שאינן עברית, אנגלית או ערבית.

חלק מהמחירים הנקובים בתעריף נקובים על פי מספר החותמים, אחרים על פי מספר הדפים במסמך ואחרים על פי מספר המילים במסמך. כאשר החישוב הוא על פי מספר המילים – החישוב מתבצע למעשה לגבי קבוצות בנות 100 מילים או חלקן, ולא מילים בודדות.

התעריף מתייחס לקבלת האישור הנוטריוני בלבד. עבודה משפטית קודמת לקבלת האישור הנוטריוני כגון ניסוח חוזה או הסכם, ניסוח ועריכת צוואה, ניסוח ייפוי כח, תרגום משפטי של מסמכים ותעודות או גישור וסיכום הפרטים בהסכם ממון בין בני זוג – אינה מוגבלת בתעריף אחיד ועשויה להשתנות בין נוטריון אחד לאחר.

 

משרדנו נותן שירותי נוטריון בשפות: תרגום נוטריוני באנגלית, תרגום נוטריוני ברוסית, תרגום נוטריוני ספרדית, תרגום נוטריוני רומנית, תרגום נוטריוני אוקראינית, תרגום נוטריוני צרפתית

?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

  מאיזו שפה לתרגם
  לשפה

  שילחו לנו את המסמכים
  גרור ושחרר קבצים כאן
  או

  Leave a comment

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400