נוטריון אירנה פיין

שירותי תרגום נוטריוני 

051-5533400

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום

עורך דין ונוטריון בתל אביב ובמרכז

אירנה פיין  הינה עו”ד נוטריון מוסמכת בתל אביב ובמרכז הארץ, בעלת ניסיון רב בתחום – מבצעת תרגום איכותי של אישורים ומסמכים בעברית ובאנגלית, רישום של צוואות נוטריוניות, הסכמי ממון, חוזים ומסמכים אישיים, לרבות אפוסטיל, על פי דרישות וצרכי לקוחותיה.

כידוע, האישור הנוטריוני הוא זה שמכריז על המסמך כנאמן למקור. ברגע שהוא מאושר ניתן להציג אותו לרשויות ולכל המוסדות או המשרדים השונים והוא משמש כראייה בעיני החוק ומערכת המשפט כמסמך מקורי לכל דבר. במקרים בהם צריך תרגום למסמך המקורי האישור הנוטריוני הוא זה שמעניק לו את הגושפנקא החוקית על מנת שיכירו בו.

ישנם הרבה מסמכים משפטיים או חוזים שזקוקים לחתימת נוטריון בתל אביב, חלק מהמסמכים אף תורגמו ע”י מי שהוסמך לבצע את התרגום הנוטריוני, פשוט יחתום לאחר שאימת את התרגום. גם אישורים שונים כגון צוואה, הסכם ממון, ייפוי כוח מצריכים את חתימת הנוטריון. ישנם לקוחות רבים המגיעים אל משרדים של נוטריונים, כגון בעלי עסקים, המעוניינים לבצע עסקאות שונות בעולם וזקוקים לאימות וחתימה על מסמכים שונים שחלקם מועברים לרשויות השונות, אם בארץ או אם בחו”ל ויש לחתום עליהם באמצעות חותמת נוטריונית.

אימותי זהות באמצעות נוטריון

ישנם מקרים רבים, אשר נוטריון במרכז יצטרך לאמת את זהותו של אדם מסוים. אימות זה מחויב באישור נוטריוני. יש להצטייד בכל המסמכים הדרושים לפני שתיפנו אל נוטריון. יש לציין כי חתימת נוטריון הינה הרבה יותר נחשבת, מאשר חתימה של עו”ד. כאשר הנוטריונים חותמים על אימות החתימה, הם למעשה מעניקים תוקף משפטי. תעריף חתימת נוטריון, משתנה בהתאם לעבודה אשר אותה מבצע הנוטריון. למשל אם מדובר על מסמכי משכנתא, התעריף יהיה זול יותר מאשר חתימה על מסמכים אחרים כמו ייפוי כוח שמצריכים את ההתערבות בפועל של הנוטריון עצמו.

מסמכים שיש לאשר בנוכחותו של נוטריון

ישנם גם הסכמים רבים שיש לאשר בנוכחות של עו”ד נוטריון, בכדי לאשר כי שני הצדדים טוענים לגבי זהותם ואלה הן החתימות שלהם על המסמכים. הנוכחות של הנוטריון, מאפשרת לחותמים להיות בטוחים לגבי ההסכם שלהם. אם למשל מדובר על צוואה, הפונים יגיעו יחד עם הצוואה שנעשתה ע”י עו”ד לדיני ירושות או אם מדובר על מסמך הקשור אל עסקת מקרקעין הלקוחות יגיעו אל הנוטריון עם הסכם שנערך ע”י עוד למקרקעין וכדומה. על מנת למצוא נוטריון, עוה”ד שלכם יוכל להמליץ לכם על נוטריון שהוא מכיר באזור מגוריכם.

 לפני כל הנפקת אישור נוטריוני, יש להתייעץ עם עורך דין ונוטריון, היות ועל פי חוק, על הנוטריון לבצע כמה בדיקות מקדימות חשובות. מדובר למעשה על 3 בדיקות במקרים של אימות חתימה  כמו למשל:

  • זהות החותם
  • הוכחת זכות חתימה {אם אדם מסוים חותם מטעם יחיד או תאגיד וכדומה}
  • בירור הכשרות המשפטית וחתימה חופשית מרצון

אירנה פיין, מקפידה על כללים אלה על פי החוקים. החשיבות של תרגום נוטריוני באה לביטוי בכל תחום, אם מעסיקים, רפואה, הגירה ענייני אזרחות, ענייני אישות ועוד. היות ואנו נמצאים בעידן שבו אנשים מבצעים עסקאות שונות עם אנשים מחו”ל, או עוברים לגור במדינות אחרות יותר מאשר כל תקופה אחרת בהיסטוריה הצורך בחוזים ומסמכים שתקפים בחו”ל רק גובר. במשרדה של נוטריון אירנה פיין ניתן לקבל שירות נוטריוני בכל התחומים, אם מסמכים שזקוקים להצגה בארץ או בחו”ל בתוספת של חותמת אפוסטיל. השירות הינו מהיר מקצועי ואדיב.

הסיבות שיש למצוא עורך דין ונוטריון לגבי אימות וחתימה על מסמכים שונים

כאשר מדובר על נוטריון שהוא גם עורך דין, תוכלו להתייעץ לגבי הדרך הנכונה ביותר לקבל אישורים ספציפיים שלהם אתם זקוקים. נוטריון פיין, תנחה אתכם מתוקף ניסיונה רב השנים, אם אתם זקוקים לאישור נוטריוני בלבד או גם לחותמת אפוסטיל, במידה והמסמכים יצטרכו להיות מוצגים בחו”ל.משרד נוטריון אירנה פיין, מתרגם מסמכים מעברית לאנגלית ולהיפך ומצרף אף חותמת אפוסטיל למסמכי נוטריון שונים, אם מבימ”ש השלום ואם ממשרד החוץ, בהתאם לצרכים ולדרישת לקוחותיה. משרדה של עו”ד שמואלביץ’, נמצא בלב תל אביב ושעות העבודה הן גמישות, כך שתוכלו תמיד לקבוע פגישה לייעוץ ולקבלת תוקף נוטריוני למסמכים השונים שברצונכם לתת להם תוקף לבתי המשפט או לרשויות השונות.

נוטריון מקומי ובינלאומי

עו”ד נוטריון בקיאה בתחומה, מתרגמת מסמכים עסקיים, משפטיים ונוטוריוניים וכן כאלו ציבוריים שהמדינה והרשויות השונות מנפיקות, כמו תעודות ממשרד הפנים או חוזים כלכליים שונים וכן תעודות רשמיות כמו אישורי נישואין וגירושים. הדסה מצרפת חותמת אפוסטיל במקרים בהם יש צורך בהעברת המסמכים המשפטיים מהארץ לחו”ל, חותמת שמאשרת את אמינותם והופכת אותם למסמכים ראויים ומוכרים על ידי כל גוף או משרד.

לשירותכם בכל עת

Leave a comment

עזרה בתרגום מסמכים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
צרו איתי קשר היום
טלפון ליצרית קשר
0515533400
Accessibility
Call Now Buttonצלצלו עכשיו