נוטריון אירנה פיין

שירותי תרגום נוטריוני 

051-5533400

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום

נוטריונים

על פי ההגדרה נוטריון הוא אדם שמוסך בהתאם לחוק:

– לאמת

– לאשר

– להעיד

– ולערוך מסמכים משפטיים

אחת מהסמכויות החשובות של נוטריונים היא ייפוי כוחמסמך זה, ניתן באמצעות אדם אחד לאדם אחר על מנת לבצע פעולה מסוימת או כמה פעולות. תוקפו של ייפוי הכוח נמשך עד לביטולו ע”י מי שביצע את הבקשה והכוונה היא אל מייפה הכוח. ייפוי כוח, עשוי להיות כללי או ספציפי ומוגבל לפעולה מסוימת. סוג זה של ייפוי כוח ניתן כאמור לביטול, במידה ואחד מהצדדים אינו עומד בתנאי ההסכם במהלך חתימה על הסכמים אלה. ייפוי כוח, ניתן בנושאי מקרקעין, במצבים בהם בני משפחה מיופים על ידי הוריהם בשל מוגבלות, זקנה, שנמצאים במצב של דעה שאינה צלולה או ייפוי כוח של אדם הנמצא בחו”ל ומבקש מקרוב או חבר שיבצע עבורו פעולות מסוימות באישורו. עוה”ד שמואלביץ מעניקה אישור נוטריוני על ייפוי כוח מכל הסוגים.

מהו ייפוי כוח מתמשך ומה השלכותיו?

ייפוי כוח כאמור הינו מסמך בעל כוח רב ויש לפנות למשרד עו”ד שהוא כמובן נוטריון שעוסק שנים בתחום. נוטריון , תבהיר ללקוחותיה, מה הוא סוג ייפוי כוח מתמשך ומתי כדאי לחתום עליו. לרוב, מדובר על מסמך עתידי מה שאפשר יהיה להחליט מראש, מי יהיה מיופה הכוח ומה יהיו סמכויותיו. מסמך זה למעשה, מאפשר להגדיר צדדים שלישיים, כאשר מיופה הכוח יהיה חייב לדווח להם. ייפוי כוח מתמשך, נעשה לרוב למייפים כאשר אינם בטוחים לגבי מצבם הרפואי העתידי ולכשרות שלהם לקבלת החלטות עקב מצבם הבריאותי. ייפוי זה ייכנס לתוקפו, רק כאשר מייפה הכוח ייאבד את יכולתו לקבל החלטות. נוטריון, מתמחה בכל סוגי ייפוי הכוח והיא תבהיר ללקוחותיה לגבי ההתנהלות החוקית של מיופיי הכוח כגון דיווח לביהמ”ש לענייני משפחה לגבי הליכים הנעשים בשמו של מייפה הכוח וכדומה.

ישנם לא מעט מקרים שבהם אדם זקוק לשירותי נוטריון. לדוגמא:

1. כשצריך לאשר חתימה

2. כשצריך לאשר נכונות של מסמך

3. כשצריך לאשר תרגום נוטריוני

לכן, זה לא באמת משנה איזו פעולה אתם צריכים שיעשה עבורכם הנוטריון, כי מה שחשוב זה לפנות אל משרד עורכי דין שבו יש גם נוטריונים ולא רק עורכי דין. המשרד של עו”ד אירנה פיין זה המקום הטוב ביותר לפנות אליו בכל פעם כשאתם צריכים את שירותיהם של הנוטריונים הטובים והמובילים בארץ, שכן במשרד זה מחכה לכם עורכת דין ונוטריונית מנוסה ביותר.

שנים של ניסיון בתחום

נוטריון מציעה שירותים מגוונים לכל הלקוחות שפונים אליה, בין אם מדובר על שירותי נוטריונים, שירותים בתחום דיני המשפחה, מקרקעין ועוד. אחרי יותר משלושים שנה של ניסיון בתחום עם נוטריון תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. בין אם אתם רק צריכים שירות של אישור תרגום ובין אם אתם צריכים ליווי משפטי לכל אורך הדרך, זה המשרד שאליו כדאי לכם לפנות.

אדיבות ויחס אישי

זה לא סוג שישראל זו מדינה שיש בה הרבה מאוד עורכי דין ונוטריונים בכל עיר. עם זאת, לא בכל מקום תקבלו יחס אישי ולא בכל מקום יחכו לכם אנשי מקצוע עם הרבה סבלנות. במקרה של נוטריון אתם תראו שהיחס האישי יתחיל מהרגע הראשון ועד שתסיימו את התהליכים המשפטיים שלשמם הגעתם למקום.

Leave a comment

עזרה בתרגום מסמכים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
צרו איתי קשר היום
טלפון ליצרית קשר
0515533400
Accessibility
צלצלו עכשיו 0515533400