051-55-33-400 | EMAIL: [email protected]

תרגום מסמכים לפתיחת חשבון באמזון

תרגום מסמכים לפתיחת חשבון באמזון

 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחיבות

העלו את המסמכים לאתר

או חיגו לנוטריון

051-55-33-400

ייעוץ חינם

 

תרגום מסמכים לפתיחת חשבון באמזון


דאגו לאסוף את כל המסמכים הנדרשים, סרקו אותם ושלחו אותם לנוטריון על מנת לקבל תרגום נוטריוני עם חותמת נוטריון המאשרת משפטית את נכונות התרגום.
*אישור נוטריון לשפה לועזית שאינה אנגלית או ערבית יווסף לאותו האישור סכום של 103 שקלים על פי חוק


?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

  מאיזו שפה לתרגם


  לשפה

  שילחו לנו את המסמכים

  תרגום מסמכים לפתיחת חשבון באמזון

  תרגום מסמכים לפתיחת חשבון באמזון

  כולם מספרים לנו שאמזון זה העתיד ושהכסף הגדול נמצא שם. אם רק הצלחתם להתברג כמוכרים באמזון, כבר  עשיתם צעד גדול לעבר העושר והאושר האישיים, פתרון כלל המלחמות בעולם ומיגור הרעב. הבעיה היא שהצעד הראשון הזה אינו כה פשוט כמו שהוא נשמע. על מנת לפתוח חשבון כמוכר באמזון צריך ליצור חשבון אמריקאי או לפחות כזה שאמריקאים מוכנים להעביר אליו כספים, להוכיח לאמזון מי אתם, היכן אתם גרים, שהרישיון של העסק שלכם הוא קיים וחוקי, להראות באיזה בנק מתנהל חשבון העסק שלכם ואולי אפילו למסור את זהות הספקים שמספקים לכם סחורה למכירה. רבים שחולמים להיות מוכרים באמזון נתקלים כבר בשלב פתיחת חשבון באמזון במכשולים שנדמים כמעט לא עבירים.

  לוודא נכונות הפרטים

  ישנם דברים פשוטים שאתם יכולים לעשות והם בשליטתכם ובעיקר: לוודא את נכונות הפרטים. דבר נוסף שחשוב לשים אליו לב הם הפרטים הקטנים, לדוגמה, כל הצילומים צריכים להיות באיכות טובה וכשמצלמים את הדרכון צריך לשים לב שמצלמים את שני הדפים הראשיים ומצלמים את שניהם על גבי תצלום בודד.

  באמזון לא מדברים עברית…

  ישנם מסמכים רבים שיש להגיש לצורך פתיחת חשבון באמזון. חלק מהמסכים הללו ניתן להשיג בשפה האנגלית אבל מסמכים רבים נוספים יגיעו אליכם רק בשפה העברית. לדוגמה, על מנת לוודא את שמכם וכתובתכם, אמזון יכולים לבקש מכם חשבון כלשהו כמו חשבון של חברת החשמל, מים, ארנונה או גז. וודאו שבעותק המצולם שאתם שולחים מופיעה כתובתכם ושמכם וכי השם זהה בכל המסמכים. זהו דבר חשוב מאד שבגללו אמזון עלולים לא לקבל את המסמכים ששלחתם – כאשר השם שמופיע על החשבון ששלכתם אינו זהה בדיוק לשם שמופיע בדרכון או בתעודת הזהות.

  גם אם כבר השגתם את כל המסמכים – קחו בחשבון שהחברה שאמונים על אימות המסמכים שלכם באמזון – אינם מדברים עברית כך שכל המסמכים שמוגשים חייבים להיות באנגלית, מתורגמים בקפידה ובדיוק (עם חשיבות מיוחדת לפרטים שלהם יש משמעות משפטית כמו השם, מספר העוסק או העסק, תעודת זהות, כתובת, טלפון וכדומה). עבור לפחות חלק מהמסכים, הדרישה היא להגיש מסמכים מאומתים באימות נוטריוני. לפני שקופצים למלא טופס מקוון, דאגו כי כל המסמכים, התרגומים והאימותים להם תזדקקו נמצאים בידכם. דאגו לאסוף את כל המסמכים הנדרשים, סרקו אותם ושלחו אותם לנוטריון על מנת לקבל תרגום נוטריוני עם חותמת נוטריון המאשרת משפטית את נכונות התרגום.

  לפתוח חשבון אמריקאי לקבלת כספים

  לפני שתוכלו להתחיל למכור באמזון, תצטרכו לדאוג לפתיחת חשבון בבנק אמריקאי או שירות דרכו אמזון תוכל להעביר לכם כספים ואשר יספק לכם מספר חשבון בנק אמריקאי. השירות הנפוץ בארץ הוא פיוניר – Payoneer. כאשר אתם פותחים שם חשבון – דאגו לוודא כי הפרטים שאתם מזינים זהים לפרטים הרשומים במסמכים הרשמיים וזהים לאלו הרשומים בחשבון אמזון.
  בעיות נפוצות שעלולות להתעורר: לפני שנים פתחתם חשבון באמזון כקונים (יכול לשמש גם עבור מוכרים). בינתיים נישאתם ושיניתם את שם המשפחה. וודאו שהשם שונה על כל המסמכים ובחשבון אמזון לאותו שם או ספקו כחלק מהמסמכים הוכחה על שינוי השם ממשרד הפנים, תעודת נישואין וכדומה. בעיה נוספת שנוגעת לשמות היא במידה והשם שמופיע בתעודת הזהות אינו השם שמשמש אתכם ביום יום, שם אתם משתמשים בכינוי חיבה. גם את התעודות המעידות על שינוי השם יש לתרגם לאנגלית בתרגום נוטריוני.

  לחבר את הכל ביחד

  מלאו את השאלון המקוון באמזון לקבלת חשבון מוכר ושלחו להם את כל הצילומים והתרגומים הנוטריוניים הנדרשים. ככל הנראה תידרשו למלא טפסים מקוונים (למשל w9 לגבי מיסוי בארה”ב). גם כאן חשוב להקפיד במיוחד על זהות שמות, כתובות ומספרי זיהוי עם אמצעי הזיהוי שמסרתם. חכו כמה ימים לאישור – ומזל טוב, אתם יכולים למכור באמזון.

  תרגום מסמכים לאמזון?

  כאשר פותחים חשבון מוכר באמזון ישנה דרישה להציג מסמכים שונים המתורגמים לאנגלית ע”י נוטריון. משרדנו מתמחה בהכנת מסמכים אלה לאמזון.

  איזה מסמכים צריך לתרגם לאמזון?

  הדרישות של אמזון היא בדרך כלל: חשבון בנק פעיל, חשבון תשלום ארנונה,חשמל מים ועוסק מורשה.
  משרדנו יודע לתרגם מסמכים אלה לפי הדרישות של אמזון

  איזה אישור נוטריון צריך להיות לאמזון?

  אישור נוטריון לאמזון צריך להיות כך: בעמוד הראשון הצהרת נוטריון על התרגום, תרגום המסך, סרט אדום וחותמות לחץ.

  כיצד צריך להגיש את המסמכים לאמזון?

  את המסמכים יש לסרוק בצורה ברורה שכל המסמך מצולם. משרדנו נותן שירות זה ללא תשלום.

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400
  Accessibility
  Call Now Buttonצלצלו עכשיו