051-55-33-400 | EMAIL: [email protected]

תרגום נוטריוני חשבון גז

תרגום נוטריוני חשבון גז

 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחיבות

העלו את המסמכים לאתר

או חיגו לנוטריון

051-55-33-400

ייעוץ חינם

 

תרגום נוטריוני חשבון גז


דאגו לאסוף את כל המסמכים הנדרשים, סרקו אותם ושלחו אותם לנוטריון על מנת לקבל תרגום נוטריוני עם חותמת נוטריון המאשרת משפטית את נכונות התרגום.
*אישור נוטריון לשפה לועזית שאינה אנגלית או ערבית יווסף לאותו האישור סכום של 103 שקלים על פי חוק


?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

  מאיזו שפה לתרגם

  לשפה

  שילחו לנו את המסמכים


  תרגום נוטריוני חשבון גזתרגום נוטריוני חשבון גז

  צניחת השווקים בשנת 2008 הביאה לירידות חדות בשוקי הנדל”ן ברחבי העולם. עבור רבים היה מדובר באיבוד ביתם ועולמם אך עבור אחרים היה מדובר בהזדמנות פז לרכוש נכסי נדל”ן במחירים זולים במיוחד. מאז נפילת השווקים, השוק התעורר ומחירי הנדל”ן במקומות רבים בעולם השתקמו – עד לשנה החולפת בה שוב מחירי הנדל”ן נרגעו ובמקומות מסוימים אף צנחו עקב פריצת הקורונה כמגפה עולמית. שוב, כמו בשנת 2008 – מה שמהווה עבור רבים אסון, הוא בבחינת הזדמנות למי שיש את הכסף ויכול לנצל את ההזדמנויות שצניחה רגעית של מחירי הנדל”ן מזמנת עבורו.

  רכישת נדל”ן בארץ או בחו”ל?

  מחירי הנדל”ן בארץ הם מהגבוהים בעולם. אמנם קיים ביקוש העולה בהרבה על ההיצע, דבר אשר לא ישתנה גם לאחר תקופת הקורונה ואולי אף יתגבר עקב מיעוט התחלות הבנייה הקיימות בתקופה זו – אך עדיין מדובר בהשקעת הון עצמי רבה, שאינה בנמצא עבור רבים. מנגד, התשואה הצפויה אינה תמיד מאד גדולה. במדינות רבות בחו”ל, ההזדמנות להשקיע בנדל”ן כיום היא אפשרית גם עבור סכומי השקעה קטנים בהרבה מאלו הנדרשים בארץ, וישנם אף מקומות בהם אחוז התשואה הצפויה מהכנסות השכרת הנכס גדולות בהרבה מהאחוז הצפוי בישראל.

  ביצוע עסקאות נדל”ן בחו”ל – במה הדברים כרוכים?

  כאשר מדובר על רכישת נכס נדל”ן בארץ – ניתן להגיע לאזור להתרשם – מה הנגישות לכבישים מרכזיים? לשאול את התושבים לגבי בתי ספר וגנים קרובים ולהתרשם מדעתם על רמת החינוך, לבדוק לבד עד כמה האזור עבר פיתוח סביבתי, מה איכות הבנייה, ואילו ערים נמצאות בסמוך לבניין. את כל הבירורים הללו קשה בהרבה לעשות לגבי נכסים בחו”ל, במיוחד בתקופה בה הטיסות בין מדינות מוגבלות.

  לעתים קרובות נהוג להסתייע באנשי עסקים מקומיים אשר מבינים את שוק הנדל”ן המקומי, יכולים לייעץ בנושאי מיסוי למשקיעים זרים במדינתם, ומסוגלים בקלות לחפש שוכרים, לנהל משא ומתן ולנהל את הנכס עצמו לאחר שנקנה – בנושאי תחזוקה, השכרה ואחרים.  במידה וזו האפשרות הנבחרת יהיה עליכם למלא ייפוי כח נוטריוני לחברת הנדל”ן המקומית איתה נקשרתם ולתרגם תרגום נוטריוני של מסמכים שונים על פי דרישתם ודרישת הרשויות המדיניות במדינה בה בחרתם להשקיע. אחת מדרישות אלו כוללת לרב הוכחה לגבי מקום מגוריכם. הדרך הפשוטה ביותר לארגן הוכחה שכזו היא באמצעות תרגום נוטריוני של חשבון גז או חשבון שירות אחר דוגמת חשבון מים, חשמל וכדומה.

  גם אם בחרתם לנהל את נושא רכישת הנכס וניהולו לבד, עדיין תדרשו להתמודד עם לרשויות החוק במדינה בה רכשתם את הנכס והן עם לבנקים מקומיים שיאשרו לכם לקבל את דמי השכירות דרכם. אחת מהדרישות הבסיסיות שבה תידרשו לעמוד היא הוכחת מקום המגורים אשר יכול להתבצע, כאמור, באמצעות הצגת חשבון גז עדכני ממקום מגוריכם אשר בארץ.

  תרגום נוטריוני וחותמת אפוסטיל

  כיוון שהרשויות מולן תתנהלו ולהן תידרשו להציג את ההוכחה הם גופים רשמיים, ההוכחה אותה תצטרכו להציג תכלול תרגום נוטריוני – תרגום המבוצע על ידי עורך דין בעל ותק רב שקיבל אישור מהמדינה עצמה לשמש כנוטריון. כאשר מציגים תרגום נוטריוני המלווה באישור נכונות התרגום, התרגום יכול לשמש כראייה בבית המשפט, דבר שלא יתאפשר מהצגת חשבון גז בשפה העברית או מתרגום שאינו תרגום נוטריוני.

  מלבד התרגום הנוטריוני בעצמו, במרבית המקרים יהיה צורך שאישור באמצעות חותמת אפוסטיל. חותמת אפוסטיל היא חותמת הניתנת על ידי משרד המשפטים והיא מהווה אישור לכך שמדובר בנוטריון ישראלי קיים, רשום ומורשה של מדינת ישראל. קבלת חותמת זו מהווה מקנה למעשה תוקף בינלאומי לאישור הנוטריוני על תרגום חשבון הגז.

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400
  Accessibility
  Call Now Buttonצלצלו עכשיו