נוטריון אירנה פיין

שירותי תרגום נוטריוני 

051-5533400

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום

נוטריון אירנה פיין

עו”ד אירנה פיין, תואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית, עורכת דין משנת 1990, רב-סרן במילואים לאחר שירות רב שנים בפרקליטות הצבאית, מחברת הספר “המשפט הפלילי בצה”ל” (1300 עמודים), אשר שמור כספר לימוד בכל האוניברסיטאות בארץ ולאחרונה צוטט ע”י בית המשפט העליון; מופיעה בבתי דין צבאיים בכל המחוזות ובפני ערכאות צבאיות שונות.

עו”ד פיין מייצגת חיילים ומפקדים בשלל עבירות הנדונות בבתי דין צבאיים, כגון: עריקות, סמים, הטרדה מינית, גניבת נשק ורכוש, אבדן נשק ורכוש, תעבורה, גרימת מוות ועוד; וזאת בכל שלבי ההליך, החל מייעוץ והכוונה לפני החקירה, עבור בשלב המעצר וניהול ההוכחות וכלה בשלב הטיעונים לעונש והערעור.

תוך כדי הטיפול בתיק חותרת עו”ד אירנה פיין למיצוי כל האפשרויות למניעת הרשעה ורישום פלילי ולהקלה בעונש, ובמקרים המתאימים לשחרור מהצבא לצמצום תקופת הרישום הפלילי.

בתיקים של עריקי חו”ל (אשר אלה ברובם בני יורדים שהיו מעל גיל 16 עם עזיבתם את הארץ) חותרת עו”ד פיין להסדרי מעמד המונעים מעצר בשדה התעופה עם הגעתם ארצה ומקסום ההקלות מבחינת סעיפי האישום, הרישום הפלילי והעונש.

זאת ועוד, מטפלת עו”ד פיין במחיקת הרישום הפלילי הרובץ על החיילים המשוחררים, בתקופה הקצרה ככל הניתן, תוך פניה אל נשיא המדינה ואל הערכאות הצבאיות המתאימות.

כמו כן, עו”ד פיין נותנת לחיילים ולהוריהם שירותי ייעוץ, ליווי ומתן חוות דעת סניגור בהליך הדין המשמעתי בצה”ל, אשר נערך על-ידי המפקדים, וכן שירותי ניסוח וליווי קבילה לנציב קבילות חיילים.

עו”ד אירנה פיין, ילידת 1966, עלתה ארצה עם הוריה מלנינגרד (היום סנקט-פטרסבורג) שברוסיה בשנת 1978 והתחנכה על ברכי שתי השפות, העברית והרוסית. היא שולטת בשתי השפות על בוריין, בדיבור, קריאה וכתיבה. כמו כן, שולטת בשפות אנגלית, צרפתית ואוקראינית.

עו”ד נוטריון אירנה פיין זמינה בין השעות 8.00-23.00 בכל ימי השבוע, ובמקרה של אי-מענה ניתן להשאיר הודעה קולית או כתובה, ועו”ד פיין תחזור אליך בהקדם.

השתלמות נוטריונים

עורך הדין המוסמך אשר עבר הכשרה באמצעות לימודי משפטים ובתומם התמחות מעשית רשאי לבצע את עריכת המסמכים המשפטיים, להעיד ולייצג כל אדם בית הדין. עורך דין צריך להיות בעל ותק מקצועי של 10 שנים כדי לקבל את הסמכת הנוטריון, עליו להיות בעל עבר נקי מהרשעות משפטיות, וכן על עורך הדין המנוסה לעבור השתלמות בת 8 שעות לשם קבלת רישיון נוטריון על פי חוק.

עוגן בחוק הנוטריונים בישראל את חובת ביצוע השתלמות מקצועית לשם קבלת רישיון נוטריון בתוקף. הסמכתו המקצועית של נוטריון הינה מהותית בגלל חשיבותה של עבודה ציבורית, עבודה בעלת השפעה על אזרחים. ניכר כי בוגרי תואר ראשון במשפטים יהיו בעלי אפשרויות קידום מקצועי נוכח שנות הותק בתפקיד.

וועדת רישיונות נוטריונים היא המוסמכת מטעם משרד המשפטים להסמיך את הנוטריונים. שכר הטרחה המקצועי של הנוטריון אף הוא קבוע בחוק, ועולה עם ההסמכה. וועדת ההסמכה מתכנסת רק 3 פעמים בשנה, ולפיכך עורכי הדין המקצועיים מתכוננים להשתלמות ולהגשת המועמדות לקבלת הרישיון.

נוטריון

אם אתם מחפשים שירותי נוטריון , משרדו של עו”ד ונוטריון  אירנה פיין  יכול להעניק לכם את השירותים להם אתם זקוקים בצורה הטובה ביותר. נוטריון הוא אדם אשר יכול להעניק לכם מגוון רחב מאוד של שירותים שונים להם אתם זקוקים בצורה הטובה והמקצועית ביותר. לדוגמא, במשרד נוטריון תוכלו לקבל שירות של תרגום מסמכים באופן מלא בצורה כזו שבה תוכלו להיות בטוחים כי התרגום בוצע באופן מקצועי ומתאים בדיוק רב למקור כך שלא תחתמו על מסמך מבלי שתבינו את כולו ומבלי שתדעו באופן ברור ומובהק כי זהו מסמך נכון וטוב שלא יגרום לכם בעיות בהמשך בשל החתימה עליו.

מהו בכלל נוטריון?

נוטריון  כמו עו”ד ונוטריון  אירנה פיין  הוא עורך דין אשר לאחר בדיקות רבות מונה להיות נוטריון ודעתו מתקבלת בבית משפט ללא כל עוררין. כדי שעורך דין יוכל להיות נוטריון הוא מוכרח להיות בעל ותק של לפחות 10 שנים בתחום עריכת הדין והוא מוכרח להיות נקי מכל עבר פלילי. רק עורך דין כזה יכול לעבור את ההסמכה אשר בסופה יהיה נוטריון מוכר ומוסמך. עבור בית המשפט, נוטריון הוא עורך דין שבית המשפט סומך על הדעה שלו בצורה ברורה מאוד וחתימה שלו על מסמך של שהוא יכולה להכריע משפטים רבים. לכן, מומלץ להיעזר בשירותיו של נוטריון בייחוד לפני חתימה על מסמכים שכן חתימה שלו מאשרת את אמינות המסמך ואם הוא תורגם, היא מאשרת כי התרגום בוצע בדיוק כמו המקור בצורה הטובה ביותר.

השירות העיקרי של נוטריון

נוטריון  מעניק מגוון רחב מאוד של שירותים אך השירותים העיקריים שלו קשורים להוכחה עבור תוכנם של מסמכים שונים. כאמור, מסמכים או חוזים אשר המקור שלהם נכתב בשפות זרות לעיתים אינם מובנים דיים, אפילו לאדם שמכיר את השפה הזה, בשל כל המונחים המשפטיים אשר מופיעים בהם. לכן, פונים לשירותיו של נוטריון אשר יתרגם את המסמך בצורה הטובה ביותר ויעניק אישור וחתימה כי התרגום בוצע בדיוק כמו המקור כך שהאדם יוכל לחתום על המסמך ללא כל חשש. שירות זה הוא שירות שרבים זקוקים לו – בין אם אלו אנשי עסקים בינלאומיים, אנשים אשר למדו בארצות בחו”ל וכעת מעוניינים להתקבל למקומות עבודה שונים בישראל וזקוקים לתרגום של תעודת ההסמכה שלהם וכדומה.

מגוון רחב של שירותים נוספים

מלבד השירות העיקרי של נוטריון  אשר מתייחס לתרגום של מסמכים, ניתן למצוא עוד מגוון רחב מאוד של שירותים אשר מעניק נוטריון. לדוגמא, נוטריון יכול לבצע הסכם ממון בין שני בני זוג לפני הנישואין במקום שיצטרכו לפנות לבית המשפט, נוטריון יכול לשמש אסמכתה לחתימה של האדם על מסמכים שונים כמו מסמכי משכנתא, רכישות שונות וכדומה כדי שהאדם לא יוכל להתחמק מאחריות מאוחר יותר, חתימה על צוואות אשר תורגמו משפה זרה ועוד מגוון שירותים דומים אשר בשורה התחתונה מוכיחים את רמת האמינות של האדם ואת יכולת העמידה שלו מול בית משפט וצדקת דבריו.

לסיכום, שירותיו של נוטריון  אלו שירותים חשובים מאוד ולעיתים לא ניתן להתקדם בלעדיהם בצורה הטובה ביותר. זו הסיבה לכך שכיום רבים פונים אל משרדו של עו”ד ונוטריון  אירנה פיין  אשר ממנו יוכלו לקבל את שירותי הנוטריון בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר ויוכלו להיות בטוחים כי קיבלו חתימה אשר תגן עליהם בכל מצב מול בתי משפט ומול גופים שונים.

Leave a comment

עזרה בתרגום מסמכים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
צרו איתי קשר היום
טלפון ליצרית קשר
0515533400
Accessibility
צלצלו עכשיו 0515533400