נוטריון אירנה פיין

שירותי תרגום נוטריוני 

051-5533400

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום

נוטריון רומנית

ייפוי כוח נוטריון ררומני הוא העומד בבסיס הגשת הבקשה לטיפול בהוצאת אזרחות רומנית. עו”ד ונוטריון רומנית פיין  וצוות משרדה מעניקים ללקוחותיהם שירות מקצועי, ליווי אישי והקפדה על פרטים קטנים כגדולים, במטרה להניב ללקוח את התוצאות המוצלחות ביותר, להשגת האינטרסים שלו ולשביעות רצונו. במסגרת פועלם הינם מסייעים לאזרחים ישראלים המבקשים לקבל אזרחות רומנית, במקצועיות, יעילות ובמינימום זמן אפשרי.

נוטריון הינו עו”ד המוסמך בהתאם לחוק לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים. נוטריון רומנית אינו יכול לאמת חתימה על ייפוי כוח של קרוב משפחתו (בעל, ילדים הורים), עובד שלו, שותף עסקי שלו, או של גוף תאגידי עימו הוא קשור עסקית. נוטריון רומני, המנהל הליך להוצאת אזרחות רומנית, מאמת את חתימתו של אדם על ייפוי כוח רק לאחר שהזדהה לפניו – מראה ת.זהות או דרכון, וחתם בפניו. חתימתו של הנוטריון הרומני נחשבת בעיני בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך. מסמכי הנוטריון מיועדים לשמש כראיה בבית המשפט או הרשויות האחרות והן תקפות בארץ ובחו”ל.
עו”ד אירנה פיין הינה נוטריון רומנית מוסמכת ומיומנת, בעלת התמחות במגוון השירותים הנוטריוניים לצרכי קבלת

אזרחות ודרכון רומני ובהם:

· ייפוי כוח נוטריוני לנציג המשרד המטפל בענייני לקוחותיו ברומניה.
· אישור נוטריון רומני להעתק של דרכונים.
· אישור נוטריון רומנית לתרגום תעודות נישואין.
· אישור נוטריוני להעתק מסמכים שונים מרומניה.
· אישורי הצהרות נוטריוניות למיניהן .
· אישור נוטריוני ו/או תרגום נוטריוני רומני של תעודות הסמכה של כאלה שלמדו ברומניה ומבקשים הכרה בארץ.
· תרגום נוטריון רומנית של תעודות ישראליות בשעה שפונים ללימודים בחו”ל.
· כל שירותי התרגום הנוטריוני, עריכה או בדיקת התרגום של מסמכים שונים נעשים בשפות: רומנית, צרפתית ואנגלית, ובאופן דו-צדדי, דהיינו, תרגום מרומנית, אנגלית וצרפתית לעברית, או תרגום עברית לצרפתית, רומנית ואנגלית.
· ועוד

ישראלים רבים יכולים להוציא דרכון רומני ללא אזרחות רומנית ובלבד שעלו מרומניה לישראל, בין השנים 1946 ועד 24.1.1952. כמו כן, אלו אשר עלו מרומניה לישראל, החל משנת 1964 ועד סוף שנת 1965 – כל אלה נותרו אזרחי רומניה, גם אם בפועל עזבו אותה.

כמו כן, מי שעזבו את רומניה ועלו לישראל החל משנת 1971 ולא וויתרו על אזרחותם הרומנית, זכאים, לדרכון רומני, בהליך קצר יותר ללא ההמתנה הדרושה לקבלת אזרחות רומנית.
גם אם המבקש או מי מהוריו איבד את אזרחותו הרומנית, מכל סיבה שהיא, כאשר עלה לישראל, ייתכן שהינו זכאי לדרכון רומני, בהליך קצר יותר מאשר מי שמעולם לא אחז באזרחות שכזו.

Leave a comment

עזרה בתרגום מסמכים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
צרו איתי קשר היום
טלפון ליצרית קשר
0515533400
Accessibility
Call Now Buttonצלצלו עכשיו