051-55-33-400 | EMAIL: [email protected]

תרגום נוטריוני – אנגלית

תרגום וחתימת נוטריון – אנגלית

העלו את המסמכים לאתר

בבקשה לעקוב אחר ההוראות ולמלא את השאלון

המערכת שלנו תיתן לכם הערכת מחיר לפי הצרכים שלכם 

צריכים עזרה חייגו 051-55-33-400

תרגום נוטריוני מאנגלית ולאנגלית


ניתן לתרגם אצלנו תעודות ומסמכים בשפות ומהשפות : עברית, אנגלית , רומנית, צרפתית,ספרדית,רוסית,אוקראינית.

תארים אקדמיים, תעודת זהות, תעודת אזרחות, תעודת יושר, תעודת שינוי שם, רישיון רכב, דרכון, תעודת תושב ארעי, אשרת שהייה,תעודת רישום חברה, ויזה, תעודת נישואין,אישורי הכנסה, תעודת רווקות, תעודת גירושין, תעודת לידה, תעודת פטירה, תמצית רישום ממשרד האוכלוסין, תמצית רישום פלילי,  תעודת שחרור,  תעודת עוסק מורשה, אישור ניהול ספרים, שינוי שם חברה,  אישור ניהול חשבון בנק, תעודת בגרות,  דיפלומה, תעודה מקצועית, תעודת הכשרה, בקשה לאזרחות, בקשת ויזת סטודנט, צו קיום צוואה,רישיון נהיגה
*אישור נוטריון לשפה לועזית שאינה אנגלית או ערבית יווסף לאותו האישור סכום של 103 שקלים על פי חוק


?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

מאיזו שפה לתרגם
לשפה
שילחו לנו את המסמכים
גרור ושחרר קבצים כאן
או

תרגום נוטריון מאנגלית ולאנגלית

תרגום וחותמת נוטריון – אנגלית

אנגלית היא אולי השפה המקובלת ביותר בעולם ובמדינות רבות, גם אם היא איננה השפה השלטת היא מקובלת כשפה מוכרת על ידי מערכות המשפט והממשל. קחו לדוגמה נושא הדורש תרגום וחותמת נוטריון כמו נישואים אזרחיים בחו”ל. המקום בו מרבית הזוגות הבוחרים להינשא בנישואים אזרחיים בחו”ל בוחרים הוא האי קפריסין. מקום מקובל נוסף היא מדינת דנמרק. היתרונות בנישואים אזרחיים בקפריסין היא קלות היישום והקרבה לישראל. זוגות יכולים לנסוע אפילו ליום בודד ולהינשא בעירייה הקרובה לשדה התעופה או לסוף שבוע ולשלב ירח דבש קצר עם טקס החתונה. היתרון המרכזי בנישואים בדנמרק הוא שהם מאפשרים לא רק לזוגות בני מינים שונים להינשא שם אלא גם לזוגות בני אותו המין. גם בקפריסין וגם בדנמרק השפה השלטת איננה השפה האנגלית. בקפריסין מדברים בשפה היוונית ואילו בדנמרק מדברים בעיקר בדנית. יחד עם זאת, בשתי הארצות יקבלו בשמחה מסמכים המתורגמים בתרגום נוטריוני לאנגלית כמסמכים משפטיים תקפים שעל בסיסם ניתן יהיה לקיים את הנישואים האזרחיים.

תרגום וחותמת נוטריון של מסמכים לאנגלית – ארצות הברית, קנדה, בריטניה והיד עוד נטויה

ישנן עוד סיבות רבות בגללן אנשים עשויים למצוא את עצמם מתרגמים מסמכים מעברית או משפה אחרת לאנגלית. כל תהליך המתרחש במדינות כמו ארצות הברית, קנדה או בריטניה ידרוש תרגום כזה. ארצות אלו מהוות מוקד משיכה למעברי חיים רבים – בין אם מדובר במעבר זמני לצורך לימודים או עבודה, או שמדובר במעבר קבוע, כחלק מתהליך הגירה ממדינה למדינה.

בכל מעבר כזה אנשים יידרשו להציג מסמכים תקפים משפטית בשפה האנגלית, גם אם המסמך המקורי כתוב בשפות אחרות. מסמכים הכתובים בעברית, רוסית או כל שפה אחרת אין להם תוקף משפטי חוקי בארץ דוברת אנגלית לפני שעברו תהליך של תרגום וחתימת נוטריון, ובמקרים רבים גם תהליך של אימות המסמכים אם דרך חותמת אפוסטיל או בדרכים אחרות עבור מדינות שאינן חתומות על האמנת האג 1961, דוגמת קנדה.

שירותי נוטריון לשפה האנגלית יכללו על פי רב גם שירותי אימות מסמכים והחתמה בחותמת אפוסטיל.

כמה עולה תרגום וחתימת נוטריון לאנגלית?

עלויות תרגום נוטריוני לאנגלית משתנות בהתאם לסוג המסמך שאותו יש לתרגם. לרב, כאשר מדובר בתעודות רשמיות ממשלתיות, עלויות התרגום כבר נכללות בעלות חתימת הנוטריון. לעתים, במידה ומדובר במסמכים מסוג שונה, עלויות התרגום משתנות מנוטריון לנוטריון. דוגמה לסוג מסמך שעבורו לרב יהיה תמחור נפרד עבור התרגום עצמו –  מכתבים מבני משפחה או חברים שלפעמים נדרשים לתרגום נוטריוני במידה והם אמורים להיות מוצגים לרשויות מדיניות, למשל לצורכי קבלת ויזה או מעבר לארץ אחרת דוברת אנגלית לצורך לימודים או עבודה זמנית או אפילו כדי להתחיל בהליכי הגירה במידה ומדובר, למשל, בהוכחת כנות קשר זוגי שעל בסיסו מוגשת הבקשה לקבלת אזרחות במדינה זרה.

עלות חתימת נוטריון ועלויות חתימה בחותמת אפוסטיל הן קבועות. עלות אימות מסמכים על ידי חותמת אפוסטיל מבית המשפט, משרד החוץ או אימות בשיטה שונה עבור מדינות שאינן חתומות על האמנת האג היא קבועה ועומדת על 34 ₪ למסמך. עלויות חתימת נוטריון על תרגום נכון ומדויק גם הן קבועות. תעריף נוטריונים מחייב את כל הנוטריונים בארץ. אחת לתקופה התעריף מתעדכן. נכון בשנת 2019, התעריף עומד על 209 ₪ למאה המילים הראשונות במסמך או חלקן, 166 ₪ לכל מאה מילים נוספות (או חלקן) ועד 1000 מילים ו-80 ₪ לכל מאה מילים נוספות. לכל המחירים הללו יש להוסיף, כמובן, מע”מ.

תרגום לאנגלית

אנגלית חובקת עולם

אנגלית היא אחת השפות המדוברות בעולם כולו, ויש לה מעמד של כבוד בכל רחבי הגלובוס. גם במדינות כמו ישראל, בהן אנגלית אינה השפה הרשמית, יש לה חשיבות רבה. מגיל צעיר לומדים הילדים את השפה האנגלית בתור שפה שנייה, והיא ממשיכה ללוות אותנו עד הלימודים הגבוהים ואפילו במקומות עבודה מסוימים.

בשל חשיבותה הפוליטית, הכלכלית והספרותית אנו נעזרים בחומרים רבים בשפה האנגלית, החל מאתרי האינטרנט הבינלאומיים בהם אנו גולשים ועד למאמרים שאנו קוראים ומשננים לצורך לימודנו. ואכן, לא אחת אנו מתבקשים להציג תרגום טקסט מעברית לאנגלית. תרגום לאנגלית זהו לא תמיד תהליך פשוט בשל ההבדלים הקיימים בין האנגלית לעברית, ולא תמיד אוצר המילים של שתי השפות חופף מספיק על מנת לספק תרגום מדויק ואמין.

אם נשווה בין צורת הדקדוק של השפות, האלפבית ואוצר המילים  (כ-240,000 מילים באנגלית לעומת כ-70,000 בשפה העברית) נגלה שהפערים בין השפות אינם פשוטים לגישור. לכן, לעיתים קרובות אנו זקוקים לשירות תרגום לאנגלית מקצועי שיסייע לנו להתגבר על המכשולים הלשוניים והתרבותיים.

למתרגמים מקצועיים יש כלים שמסייעים להם לתרגם בהצלחה כל טקסט לאנגלית. אמנם לא תמיד אפשר יהיה לשמור על כל המאפיינים של הטקסט המקורי, אך בכל זאת ייעשו כל המאמצים האפשריים על מנת שהטקסט המתורגם יהיה נאמן ככל האפשר למקור ולא יגרע במאום מן הרעיונות או הסגנון המקוריים.

בעזרת חברת תרגום מקצועית לא רק שתזכו בתרגום איכותי יותר, גם תחסכו לעצמכם זמן יקר. מתרגמים מיומנים יכולים לבצע את העבודה במהירות, דבר שיאפשר לכם לנצל את זמנכם בצורה טובה יותר לדברים אחרים.

 תרגום לאנגלית

יש לכם מאמר שאתם חייבים לתרגם? יש לכם מסמך משפטי שצריך להיות באנגלית? חברת יוניטקסט יכולה לסייע לכם. החברה עוסקת בתרגום של טקסטים מכל לכל שפה על פי בקשתכם. כלומר, תוכלו לבחור לתרגם כל סוג של טקסט לכל שפה רק תרצו.

אנחנו מתמחים בתרגום סוגים רבים של טקסטים, החל מטקסטים משפטיים, רפואיים וספרותיים וכלה בטקסטים של אתרי אינטרנט ומשחקי מחשב. בחברה מועסקים מתרגמים מקצועיים שדוברים שפה זרה כשפת אם ומתגוררים במדינה בה דוברים את השפה. לצורך עבודת התרגום נעזרים המתרגמים בכלים החדישים ביותר שקיימים היום בתחום התרגום.

Call Now Buttonצלצלו עכשיו

עזרה בתרגום מסמכים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
צרו איתי קשר היום
טלפון ליצרית קשר
0515533400