051-55-33-400 | EMAIL: [email protected]

תרגום נוטריוני – ספרדית

תרגום וחתימת נוטריון – ספרדית

 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחיבות

העלו את המסמכים לאתר

או חיגו לנוטריון

051-55-33-400

ייעוץ חינם

 

תרגום נוטריוני מספרדית ולספרדית


ניתן לתרגם אצלנו תעודות ומסמכים בשפות ומהשפות : עברית, אנגלית , רומנית, צרפתית,ספרדית,רוסית,אוקראינית.

תארים אקדמיים, תעודת זהות, תעודת אזרחות, תעודת יושר, תעודת שינוי שם, רישיון רכב, דרכון, תעודת תושב ארעי, אשרת שהייה,תעודת רישום חברה, ויזה, תעודת נישואין,אישורי הכנסה, תעודת רווקות, תעודת גירושין, תעודת לידה, תעודת פטירה, תמצית רישום ממשרד האוכלוסין, תמצית רישום פלילי,  תעודת שחרור,  תעודת עוסק מורשה, אישור ניהול ספרים, שינוי שם חברה,  אישור ניהול חשבון בנק, תעודת בגרות,  דיפלומה, תעודה מקצועית, תעודת הכשרה, בקשה לאזרחות, בקשת ויזת סטודנט, צו קיום צוואה,רישיון נהיגה
*אישור נוטריון לשפה לועזית שאינה אנגלית או ערבית יווסף לאותו האישור סכום של 103 שקלים על פי חוק


?צריכים עזרה

צרו איתנו קשר במספר

051-55-33-400 

 או מלאו את הטופס למטה

ונחזור אליכם עוד היום

ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל:

  מאיזו שפה לתרגם
  לשפה

  שילחו לנו את המסמכים

  תרגום נוטריוני לספרדית ומספרדית

  תרגום וחתימת נוטריון – ספרדית

  להינשא בארץ זה לא תמיד עניין פשוט. לפעמים הרבנות עושה צרות, לפעמים בני הזוג הם מאותו המין או לא מאותה הדת. לפעמים הרבנות דווקא תשמח לחתן את בני הזוג, אבל בני הזוג היו מעדיפים להינשא בנישואים אזרחיים ולא בנישואין דתיים. כאשר זה המצב, נישואין אזרחיים בחו”ל היא אחת האפשרויות המועדפת על ישראלים רבים, ובין המקומות בהם בני זוג רשאים להינשא ישנם גם מקומות בהם השפה המדוברת היא דווקא ספרדית. לפני שניתן יהיה להינשא בנישואין אזרחיים בחו”ל, יש צורך להכין את המסמכים לקראת הטקס המיועד, ואחר השיבה ארצה יהיה צורך לבצע תרגום של תעודת הנישואין לעברית על מנת שזו תוכר על ידי משרדי הממשלה כתעודת נישואין בינלאומית חוקית המחייבת את מרשם האוכלוסין בארץ לרשום את בני הזוג כנשואים.

  תרגום וחתימת נוטריון לגבי מסמכים בספרדית דרוש לא רק במקרים של נישואים אזרחיים בחו”ל. גם במקרים של לימודים בחו”ל באחת מ-44 המדינות הדוברות ספרדית בעולם יהיה צורך בתרגום נוטריוני של מסמכים מעברית או אנגלית לספרדית ולהיפך: תעודות לימודים, אישורי מקצוע, גיליונות ציונים אישורים על תארים וכדומה. אפילו אם כל מה שמתוכנן זה מסע לארץ דוברת ספרדית, לעתים יידרש תרגום נוטריוני של מסמך רפואי, לדוגמה אישור שימוש ואחזקה של קנאביס רפואי או אישור נסיעת קטין לחו”ל או אישור נכה.

  מלבד מסמכים אלו, כל מסמך משפטי דוגמת חוזה עם תאגיד או חברה או הסכם עסקי בספרדית דורש תרגום נוטריוני על מנת שיקבל תוקף גם כאן.

  גם כאשר מנסים להסדיר מעמד של אזרח זר בארץ כבן זוג לישראלי או כאשר מנסים לקבל אזרחות ספרדית מכח החוק שיצא בשנת 2015 ומקנה לכל צאצאי היהודים שהיו ממגורשי ספרד אזרחות ספרדית – בכל המקרים האלו ידרשו תרגומי מסמכים מעברית לספרדית ולהיפך – ועל תרגומים אלו להיות מדויקים ותקפים מבחינת משפטית על מנת שיוכרו במדינה השנייה.

  מה הוא תרגום וחתימת נוטריון בספרדית?

  אם רוצים לתת תוקף משפטי למסמכים משפטיים בארץ לאחר שעברו תהליך של תרגום יש לאפשר לנוטריון הדובר את שתי השפות לבדוק את התרגום ולאשר אותו באמצעות כריכת העותק והתרגום בסרט אדום והחתמתם בחותמת המתכת האישית שלו, אותה קיבל ממשרד המשפטים הישראלי. לרב, נוטריונים מעדיפים לבצע את תרגום המסמכים בעצמם ולא לבדוק עבודה של אחר, כך הם יכולים להיזהר משנה זהירות כבר בתהליך התרגום עצמו.

  כאשר נדרש תרגום נוטריוני של מסמך מספרדית או אל ספרדית, חובה על הנוטריון לדעת היטב ועל בוריה את השפה הספרדית בנוסף לשפה בה הממסך כתוב (או לשפה אליה יש לתרגם מסמך שמקורו בספרדית). ראוי לשים לב לדקויות במקרה הזה. ישנן 44 מדינות בעולם בהן השפה הספרדית היא המדוברת. חלקן נמצאות באירופה, חלקן בדרום ומרכז אמריקה וחלקן באסיה. בכל מדינה התפתחו ניבים וביטויים ייחודיים למדינה הזו. כאשר בוחרים נוטריון בספרדית כדי להקפיד כי מדובר בנוטריון שניב הספרדית אותה הוא מדבר קרוב לניב הספרדית הנדרש.

  לא לשכוח אפוסטיל

  כדי לקבל תוקף משפטי למסמכים מתורגמים בארץ נדרשת רק חותמת נוטריון הדובר את השפה, אבל כאשר יש להציג את המסמך המתורגם בפני הרשויות בחו”ל, יש צורך לתת לו משנה תוקף בינלאומי. כדי לעשות זאת, יש להחתים את המסמך המתורגם בחותמת אפוסטיל בבתי משפט השלום במדינה. נוטריונים יכולים לתת שירותי החתמה בחותמת אפוסטיל על פי דרישת לקוחותיהם והצורך בנוסף על שירותי תרגום וחתימת נוטריון על המסמכים.

  אם המדינה בה יש להציג את המסמך אינה חתונה על האמנת האג, יש צורך לבצע אימות מורכב יותר המשתנה ממדינה למדינה.

  השפה ספרדית, כמה עובדות ומעט היסטוריה

  השפה הספרדית התפתחה מהלאטינית הוולגארית בתקופת האימפריה הרומית בימי הביניים, ובהשפעת השפות הערבית והבסקית.

  הספרדית מכילה מילים ערביות רבות.
  ספרדית נקראת גם קסטיאנו, ע”ש ממלכת קסטיליה – ארץ הטירות, כיוון שבעת הכיבוש המוסלמי היתה הממלכה מוקפת בטירות.

  ספרדית הינה שפה רומאנית, ודומה לפורטוגזית.

  ישנם כ- 417 מיליון איש דוברי ספרדית בעולם.
  332 מיליון איש דוברי ספרדית כשפת אם.
  זו השפה השלישית בתפוצתה בעולם, לאחר האנגלית והמנדרינית.
  ספרדית מדוברת בספרד ובנוסף ב- 43 מדינות שכוללות את ארגנטינה, בוליביה, קולומביה, צ’ילה, קובה, אקוודור, מקסיקו, פרו, פיליפינים, ארה”ב, ונצואלה ועוד.

  על חוק האזרחות הספרדית והשלכותיו

  בעת האחרונה עלו בתקשורת כותרות המבשרות על  אפשרות לקבל אזרחות ספרדית.

  הממשלה בספרד החליטה להעניק פיצוי רב ערך עבור צאצאי מגורשי ספרד שזה אומר לתת לאותם יהודים אזרחות ספרדית, לפני כן, על מנת לקבל אזרחות ספרדית, היה צריך לתת מענה לקריטריונים כגון: מגורים באותו חבל ארץ מעל לשנתיים כולל ויתורים על האזרחות הקודמת,לעומת זאת, לאחר אישור חוק זה, הממשלה בספרד תעניק ליהודים ספרדים את הזדמנות להשיג דרכון ספרדי גם ללא כל הקריטריונים המתישים והמייגעים שהיו בעבר.

  מה התנאים הנדרשים לקבלת דרכון ספרדי?

  אלו המגישים את הבקשה עבור קבלת אזרחות ספרדית נדרשים להגיש הוכחות אודות השייכות והזיקה שלהם למגורשי ספרד  בעזרת הצגה של מסמכים וראיות אשר יפורסמו עם אישור החוק באופן רשמי וסופי.

  התנאים שהוצעו אינם סופיים ואנו נדע אותם רק לאחר אישור החוק,בטיוטת הצעת החוק פורסם בין היתר על הקריטריונים הבאים:

  · אישור של רב ספרדי מוכר המאמת שאותו מבקש משוייך לצאצאי  מגורשי ספרד.

  · הצגה של תעודה  מטעם פדרציית הקהילות היהודיות בספרד שמעניקה את האישור שהוא נושא שם משפחה ספרדי.

  · תעודות או עדויות אשר מוכיחים את הקשר ההיסטורי של יהודי לספרד

  · הכרה של התרבות או השפה הספרדית המוכיחים את  הקשר ההיסטורי.

  האם חייב להשתמש בשירותי עורך דין בשביל להשיג אזרחות ספרדית ?

  קבלה של האזרחות לא מצריכה שירותיו של עו”ד אך ההמלצה היא לשכור שירות של עורכי דין מקצועיים שיש להם ידע בדרישות החוק הזה, בחוקי האזרחות של ספרד ובנוסף גם בהליכי קבלת האזרחות ודרישות הממשלה הספרדית בכדי להימנע משגיאות שעשויות לעלות המון  ואף יותר מכך,העלולות לגרום לאיבוד  הסיכוי לקבלת האזרחות הספרדית אשר מקנה זכויות ויתרונות רבים, בפרט זכויות אשר קשורות ללימודים, תעסוקה וגם מגורים ברחבי האיחוד האירופי.

  דרכון ספרדי? למה אתם מחכים?

  ספרד היא אחת ממדינות הליבה של האיחוד האירופי, הכולל 28 מדינות, מן החזקות והעשירות ביותר באירופה. מחזיקי דרכון ספרדי זכאים לקבל דרכון של האיחוד האירופי ושלל הטבות וזכויות להן זכאים מחזיקי הדרכון האירופי.

  בין היתר, מדובר בזכות לעבוד באירופה, הזכות לקבוע מושב מגורים קבוע באירופה, הזכות ללמוד באירופה בעלויות נמוכות ביותר או בחינם, והזכות לרכוש נדל”ן באירופה. בנוסף, רשאים מחזיקי דרכון האיחוד האירופי לחופש מעבר בין מדינות האיחוד ללא בדיקות שונות וללא מכס.

  כדאי להוציא דרכון ספרדי אפילו אם אינכם חושבים שתזדקקו לו בעצמכם בעתיד הקרוב, בכל מקרה, חבל לסגור את האפשרות הזו בפניכם כבר עכשיו. אין עוררין כי יתכן ותצטרכו  לעשות שימוש מועיל בדרכון ספרדי במהלך חייכם.
  כידוע חלון ההזדמנויות הנו שנתיים בלבד מיום אישור החוק,לאחר מכן תינעל אופצייה זו בפניכם

  הידעתם כי יש מדינות באיחוד האירופי, כמו גרמניה והולנד, אשר משלמות לסטודנטים הלומדים בהן דמי מחיה? זוהי רק דוגמא קטנה לכך שדרכון ספרדי הוא נכס שאינו מזיק גם למי שאינו חושב לקום ולעזוב את ישראל.

  הבא ונכיר קצת את האיחוד האירופי כדי שנוכל להבין את יתרונות הדרכון הספרדי. ראשית, המדינות החברות באיחוד הן איטליה, בלגיה, גרמניה, הולנד, לוקסמבורג, צרפת, אירלנד, בריטניה, דנמרק, יוון, ספרד, פורטוגל, אוסטריה, שבדיה, פינלנד, אסטוניה, הונגריה, לטביה, ליטא, מלטה, סלובניה, סלובקיה, פולין, צ’כיה, קפריסין, בולגריה, רומניה וקרואטיה. רשימה מרשימה, נכון?

  יש מספר מדינות נוספות המועמדות להצטרף לאיחוד האירופי בשנים הקרובות, אך בהן נעסוק בהזדמנות אחרת. 28 המדינות החברות באיחוד מקיימות ביניהן מערכת ייחודית של מדינת-על אחת. כך למשל, יש להן פרלמנט משותף, כלכלה ומטבע משותפים, ומאפיינים אחרים של ריבונות משותפת כגון משטרת-על.

  האיחוד האירופי יוצר שוק אחד גדול ללא גבולות פנימיים. ארבע החירויות אשר עומדות בבסיס הרעיון לאיחוד אירופי הן חופש התנועה של אנשים, של סחורות וכספים, ושירותים כלליים המנטרלים את הצורך במכס או הגבלות שונות בכניסה למדינות האיחוד. לא בכדי שהאיחוד האירופי זכה בשנת 2012 בפרס נובל לשלום.

  לימודי ספרדית

  השפה הספרדית היא אחת משלושת השפות הרשמיות בארגונים הבין- לאומיים, ומדוברת באופן רשמי ב20 מדינות ויותר. השפה הספרדית מדוברת ע”י כמעט חצי מיליארד בני אדם ברחבי העולם, במדינות כמו ספרד, מקסיקו, ארגנטינה, אקוודור, קולומביה, פרו, צ’ילה, קוסטה ריקה, ועוד.
  כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי ספרדית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.
  הספרדית היא השפה השלישית מבין השפות המדוברות בעולם לאחר הסינית-מנדרינית והאנגלית, ומושפעת מהלטינית ומהערבית. באמריקה הלטינית תשעה מכל עשרה אנשים הם דוברי ספרדית ועל פי האומדנים, יהיו בשנת 2050, כ- 100 מיליון דוברי ספרדית בארה”ב בלבד.
  השפה הספרדית נחשבת שפה קלה ללמידה ונכתבת באותיות לטיניות. קורסים של לימודי ספרדית, ניתן למצוא במגוון רב של בתי ספר לשפות בישראל. לימודי ספרדית פופולארים ביותר, ישנם קורסים שונים ברמות שונות ולכל הגילאים. לימודי ספרדית לילדים הפכו בשנים האחרונות לחוגי העשרה מבוקשים בעקבות הצלחת סדרות הנוער הדרום האמריקאיות. כוכבי הסדרות אף הגיעו לארץ ושמחו לראות כי ילדים ובני נוער מעריצים רבים פונים אליהם בשפה הספרדית.
  במדינות בהן דוברים רק ספרדית, מומלץ לדעת לפחות את השפה הבסיסית לפני שטסים. ככל שהשליטה בשפה טובה יותר, כך חווית הטיול תהיה עצומה יותר. חיילים משוחררים רבים טסים לטיול ארוך בדרום אמריקה, וכחלק בלתי נפרד מההכנות לטיול, מומלץ להירשם לקורס לימודי ספרדית. ישנם לא מעט קורסי לימודי ספרדית שמטרתם ללמד בזמן קצר לדבר בספרדית שימושית שתתפתח במהרה בזמן הטיול.
  ספרדית היא גם שפה שניתן לעשות בה שימוש בעולם העסקים. לימודי ספרדית יכולים להקנות יתרון למי שמתמצא ולו במעט בשפה הספרדית ובגינוני הנימוס הקטנים, שיכולים לעשות את ההבדל ולקרב ברמה האישית, דבר שתורם רבות לקשרים העסקיים. לימודי ספרדית יכולים לפתוח עולם ומלואו לשפה מרתקת ומלאת תשוקה, שפה שכיף לדבר ולהבין.
  אוצר המילים בספרדית מבוסס על השפה הלטינית ומילים רבות מקורן בשפה האנגלית. מי שיודע או לפחות מבין אנגלית, יוכל לזהות בקלות ולהבין מילים רבות בספרדית שנשמעות מאוד דומה. כך שלרוב האנשים, לימודי ספרדית יהיו קלילים ולא מסובכים. הספרדית היא מאוד קליטה, כל אחד יכול ללמוד לדבר ולהבין את השפה. קורס לימודי ספרדית הוא חוויה מהנה, הקורס מעניק גם חשיפה לתרבות הספרדית העשירה וגם ידיעת שפה זרה שימושית.

  נוטריון ספרדי אילו שירותים?

  שירותי נוטריון בספרדית על ידי נוטריון דובר ספרדית.שירותי נוטריון בספרדית על ידי נוטריון דובר ספרדית, ייפוי כוח, צוואות, הסכמי ממון ועוד.

  מה המחירון לנוטריון בספרדית?

  העלות של נוטריון בספרדית משתנה מפעולה נוטריונית אחת לשניה. ניתן לראות באתר את מחירי הפעולות השונות של נוטריון ברוסית

  אילו מדינות צריכות נוטריון ספרדי?

  מדינות המצריכות נוטירון בספרדית הם מדינות כמו: ונצואלה, קובה, צילה, ספרד, מקסיקו, פרו ועוד

  אזרחות ספרדית מה התהליך?

  השלבים לקבלת האזרחות הספרדית ודרכון ספרדי כוללים כמה שלבים. ניתן לראות באתרנו את התהליך והמסמכים הדרושים לכך.

  עזרה בתרגום מסמכים

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
  צרו איתי קשר היום
  טלפון ליצרית קשר
  0515533400
  Accessibility
  Call Now Buttonצלצלו עכשיו