נוטריון אירנה פיין

שירותי תרגום נוטריוני 

051-5533400

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום

 

שירותי נוטריון

 

אישור נוטריוני לתצהירים

תצהיר ללא חותמת אישור נוטריוני לתצהירים לוקה בחסר. בכדי לאמת את הדברים ולוודא כי הדברים נכתבו מרצונו החופשי של האדם, יש צורך בחותמת נוטריון. אישור נוטריוני לתצהירים משמש אותנו בחתימה על הסכמי ממון, ייפוי כוח, צוואות, הצהרות לבית משפט, הגשת מסמכים לרשויות ועוד.

אישור נוטריון לנכונות העתקי מסמכים

העתקי מסמכים נדרשים בסיטואציות רבות. אישור נוטריון לנכונות העתקי מסמכים נחוץ כאשר מדובר בתעודות לידה, אישורים ממשלתיים, הסכמים, קבלות ושאר מסמכים המכילים מידע מדויק. אישור נוטריון לנכונות העתקי מסמכים יוכל לשמש אתכם במידת הצורך בבית המשפט או בהגשת מסמכים לרשויות בינלאומיות.

אישור העתק נאמן למקור

אמינות היא לא משחק ילדים. כאשר אנו מציגים מסמכים מתורגמים או רגילים לצד נוסף, עליו לקבל אישור נאמן למקור. האישור מהווה התחייבות כי המסמך שמולו זהה למקור. אישור נאמן למקור המסופק על ידי נוטריון מעניק להעתק המסמך מעמד משפטי ומגבה את הדברים.

אישור אפוסטיל

הענקת אישור אפוסטיל היא חלק בלתי נפרד מיום העבודה של הנוטריון. בעבור אלו שלא מכירים את הביטוי נסביר כי אישור אפוסטיל מתבססת על חותמת המאשרת את אמיתות המסמך. אישור אפוסטיל מעיד כי המסמך נאמן למקור. הטבעת החותמת מעניקה לו תוקף משפטי בכל רחבי העולם.

אימות חתימה על יפוי כוח נוטריוני

חתימה על מסמכים ללא חותמת נוטריון, מעמידה את הדברים בספק. ללא אימות חתימה על ייפוי כוח נוטריוני, לא ניתן להציג את המסמך בבית משפט או להעניק לחתימות מהימנות ותוקף. אימות חתימה על ייפוי כוח נוטריוני, מעיד כי שני הצדדים מקבלים על עצמם את האחריות המשפטית הנובעת מהדברים.

תצהירים נוטריונים

הצגת תצהירים נוטריונים מעידה על נכונות של שני הצדדים לחתום על המסמך. תצהירים נוטריונים מעידים כי ישנה הבנה בדבר משמעות הדברים, הזכויות והחובות אשר מתלוות לכך והאחריות המשפטית. הנוטריונים יספקו את החותמת הדרושה רק לאחר בדיקת הדברים לעומק.

אישורי חיים

מתן אישורי חיים מהווה חלק בלתי נפרד מסדר היום של הנוטריון. האישורים נחוצים במקרים של בלבול זהויות, טעויות רישום, אבדן תעודות או הגירה. נוטריונים מורשים יוכלו לספק אישורי חיים בכפוף לנוכחות האדם במקום, הצגת אישורים מתאימים ושיחה אישית עמו.

אישור נוטריון לנכונות תרגום

העברת מידע כתוב משפה לשפה דורשת אישור נוטריון לנכונות תרגום. האישור ניתן במטרה לערוב לזהות המסמכים. ללא אישור נוטריון לנכונות תרגום, לא ניתן להעניק לו תוקף משפטי או לאמת אותו. חתימת הנוטריון נדרשת על ידי גופים רשמיים בכל רחבי העולם. מסמכים ללא חתימת נוטריון לא יתקבלו.

אישור הסכמי ממון

הסכמי ממון הם חלק בלתי נפרד ממערכות היחסים בעולם כולו. ההסכמים נחוצים להגנה על רכושם הפרטי של שני הצדדים במקרה של פרידה או גירושים. אישור הסכמי ממון על ידי חותמת נוטריון, מעניק למסמך תוקף משפטי. ללא אישור הסכמי ממון, קשה יהיה לעשות שימוש במסמך בבית משפט.

אימות חתימות / יפוי כח

אימות חתימות מהווה חלק בלתי נפרד מסדר היום של הנוטריון. נוטריונים עוסקים דרך קבע בבדיקת מסמכים ותרגומים במטרה לספק חתימת אימות ייפוי כוח. הטבעת חותמת נוטריון לצד חתימת הצדדים על המסמך, מעידה כי הדברים בוצעו בהתאם לחוק. אימות חתימות/ייפוי כוח, מתבצע רק לאחר בדיקת הדברים לעומק.

אימות הסכם ממון בפני נוטריון כחוק

הסכם ממון מסדיר את ניהול הכספים והרכוש בין הצדדים. אימות הסכם ממון בפני נוטריון כחוק, מעניק למסמך תוקף משפטי. הסכם ממון נטול חותמת, לא ניתן יהיה להגיש לבית המשפט. נרחיב ונסביר כי אימות הסכם ממון בפני נוטריון כחוק, מעיד על הסכמת שני הצדדים להסכם והבנת משמעותו.

תרגום נוטריוני

תרגום מסמכים רשמיים משפה לשפה דורש תרגום נוטריוני. הנוטריון ערב לזהות המסמכים. הוא מאשר כי התרגום לא גרם לשיבוש או השמטת מידע. תרגום נוטריוני חיוני בהגשת מסמכים לקבלת אזרחות זרה, מועמדות למוסדות אקדמיה במדינות זרות ועוד. חתימת הנוטריון היא שמעניקה למסמך תוקף משפטי.

עריכת צוואות

עריכת צוואות נחוצה למניעת מאבקי ירושות והסדרת הדברים לאחר המוות. החוק מאפשר לכל אדם לחבר בעצמו צוואה. בכדי להעניק לה תוקף, יש להטביע בה חותמת רשמית. עריכת צוואות מלווה נוטריונים לכל אורך הדרך. התהליך כולל את אימות כוונת בעל הצוואה, הגדרת צוואה אחת ראשית ועריכת התנאים.

שירותי הנוטריון

 • אימות הסכם ממון בפני נוטריון כחוק
 • אימות חתימה על יפוי כוח נוטריוני
 • אימות חתימות / יפוי כח
 • אישור אפוסטיל
 • אישור הסכמי ממון
 • אישור העתק נאמן למקור
 • אישור נוטריון להצהרת מתרגם
 • אישור נוטריון לנכונות העתקי מסמכים
 • אישור נוטריון לנכונות תרגום
 • אישור נוטריוני לתצהירים
 • אישורי חיים
 • עריכת צוואות
 • צוואה בפני נוטריון כ”צוואה בפני רשות” – כחוק
 • תצהירים נוטריונים
 • תרגום נוטריוני

 

Leave a comment

עזרה בתרגום מסמכים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
צרו איתי קשר היום
טלפון ליצרית קשר
0515533400
Accessibility
צלצלו עכשיו 0515533400