נוטריון אירנה פיין

שירותי תרגום נוטריוני 

051-5533400

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום

 

נוטריון ירושות

למרות שכולנו מודעים היטב לעובדה שיום אחד חיינו יגמרו, לא כולנו מוכנים לפקוח את העיניים למציאות הזאת ולהתנהג בהתאם. עם זאת, בהחלט חשוב לעשות זאת, כי במקרים שבהם הנפטר לא השאיר עכשיו צוואה ברורה, לא אחת התעוררו מחלוקות בעניין חלוקת הירושה בין הנוגעים בדבר. לכן חשוב לפנות אל עורך דין ירושות, ויפה שעה אחת קודם, כי אין סיבה אמיתית להשאיר את הדברים לרגע האחרון, או גרוע מכך: לרגע שבו כבר יהיה מאוחר מידי. מעבר להתעלמות מהנושא, עוד טעות נפוצה היא אנשים שבטוחים שאין להם מספיק רכוש או כסף להשאיר ליקיריהם ולכן לא כדאי להשקיע ולעשות צוואה ברורה. כדאי לדעת שבפועל ברוב המקרים זה לא מדויק, כי בסופו של דבר כל אחד מאיתנו צובר רכוש כלשהו במהלך החיים.

מה עושים במקרה של מחלוקות?

כפי הודגש, לא אחת קורה שאנשים הלכו לעולמם, לא השאיר צוואה או השאירה צוואה אך עדיין מתעוררת מחלוקת בין היורשים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם סבורים שנעשה לכם עוול וכי מגיע לכם יותר? אם כך, כדאי שתדעו שעורך דין לענייני ירושות הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות. עורך דין שמומחה בתחום הזה מזה שנים יוכל:

  • – לבדוק את המקרה שלכם לעומק
  • – להסביר לכם מה החוק אומר ומה עליכם לעשות
  • – לסייע לכם להגיע לעמק השווה

חשוב לדעת: אתם לא היחידים שיש להם בעיות בנושא, מחלוקות או גישות שונות לגבי האופן שבו הייתם רוצים לחלק ביניכם את הירושה. מה שכן, ככל שתפנו מהר יותר אל עורך דין שמומחה בתחום הזה כך תוכלו להתמודד טוב יותר עם הדברים ותוכלו ליהנות מהר יותר מכספי הירושה.

משרד עורכי דין ירושות עם וותק של שנים

כפי שקורה בכל תחום אחר, גם כאשר מדברים על תחום הירושות והצוואות ניתן לראות לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לתת לכם שירות. עם זאת, לא כל איש מקצוע שאליו תיפנו הוא באמת  נוטריון עם הרבה מאוד ניסיון ועם מוניטין נרחב. לכן חשוב לבדוק אל מי מתקשרים, ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם במקום הנכון, הרי שאנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. המשרד של עו”ד אירנה פיין ‘ קיים כבר משנת 1999 ובפועל לעורכת הדין אירנה פיין יש יותר משלושים שנות ניסיון. לכן איתנו תוכלו להיות בטוחים שיהיה מי שידאג לאינטרסים שלכם ויהיה מי שיעשה הכול כדי שתצאו כמה שיותר מרוצים. לא כל ויכוח בענייני ירושה וצוואה צריך להוביל אל בית המשפט ופעמים רבות בהחלט כדאי לפעול למען פתרון הבעיה עוד הרבה לפני. לכן, אם גם אתם רוצים לקבל שירות מקצועי ומוביל בתחום אתם מוזמנים לפנות אלינו ואתם תראו שמהר מאוד המחלוקת תיושב בצורה נכונה.

Leave a comment

עזרה בתרגום מסמכים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם כבר היום
צרו איתי קשר היום
טלפון ליצרית קשר
0515533400
Accessibility
צלצלו עכשיו 0515533400